Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obrisani svi parfemi

Ja licno vise kupujem na drugim sajtovima, i zadovoljna sam za sad, na limundu svasta kvalitetno izlicitaram. Smeta mi ovde sto su ukinuli slike sa neta, jer zelim da znam kako predmet stoji, a realno ne zeli svaka clanica da se slika u tome sto prodaje (sto razumem), odbija me kad vidim haljinu na vesalici i ne znam kako stoji. Iskreno me mrzi da postavljam predmete i da mi se brisu, tako da necu kaciti nikakve oglase. Vise stvari je zabranjeno nego dozvoljeno, deljenje negativnih od strane admina mi je skroz bzv, jer mislim da treba clanice da se ocenjuju za kupovinu/prodaju medjusobno, kakvu je admin imao saradnju sa nama?!!Sve u svemu sajt je umro bukvalno
2021 07 06
> Kosticka9800000: > Ja samo ne znam sta sme da se stavlja na sajt kad vecina stvari vise nije dozvoljena? Juce sam postavila 2 parfema, slikala iz vise uglova sa kodovima, datum nisam nasla, isto tako vidim profile (necu da ih imenujem) samo parfeme prodaju i to sa jednom slikom, bez kodova, i datuma, ni jedan parfem nije obrisan, ne razumem za koga vaze onda ova "pravila"? Tek sam par meseci ovde, napravila sam svoj profil jer me je smorilo na sestrin da ulazim, ali vidim da svaki cas izleti neko novo pravilo. Vec me je smorio sajt, jer nemam zivaca da postavljam oglase i da se brisu, a pri tom ne vazi za sve isto. Osoba koja prodaje svoje nosene carape, i druga clanica telefon je skroz ok, a brisu se ostali oglasi Upravo tako.
2021 07 06
Slazem se sa svima. I ja sam jedna od vas,i mnogi predmeti su mi obrisani,a parfemi svi do jednog... I mrzi me da postavljam sve iz pocetka,vec prelazi u dosadu i smaranje jer po ko zna koji put su mi obrisani predmeti. Prodaja 0. Ne znam sta vise da kazem.... osim da sam razocarana u sajt.
2021 07 06
Ne razumem: ako ste u tekstu oglasa navele batch kod i niste postavljale foto sa interneta, zbog cega su vam uklonjeni? Da li ste dobile neko obavestenje od admina zbog cega vam uklanja oglase?
2021 07 07
Ja sam slikala parfem iz vise uglova i kod sam slikala, datuma nema nigde, mada ja ni na jednom parfemu nemam datum, jedino sto nije cela bocica vec pola.I nisam ih bas odavno kupila. Meni kod kupovine nije nesto bitan datum, imala sam Hypnotic Poison Dior, i to sam ga kao cuvala za spec prilike samo 😁trajao mi je minimum 3 god, nije uzegao, niti je promenio miris, niti je izizivao neku alergiju.
2021 07 07
Inace nije bilo nikakvog obavestenja,samo brisanje oglasa u roku od par sati
2021 07 07
Neciji trud i vreme a postaviti predmet je pravo umece posto ucita svaki peti. Neka se igraju sami sa sobom, posto ce ostati samo admini
2021 07 09
> SvetlanaRadic: > Zato je i umro sajt, clanovi su ovim besmislenim polupravilima proterani... zanima me gde su ostale clanice odbegle, da li su mozda otisle na Ropito, mozda onaj Sasomange, Lalafo ili ipak LM/KU/KP I mene ovo zanima. Ja kačim na Limundu i KP. Ropito mi se baš sviđa, ali izgleda mi da je mrtav, ne znam ima li smisla kačiti tamo...
2021 07 09
Ja sam imala samo jednu saradnju na Ropitu za godinu dana koliko sam bila tamo i odustala sam
2021 07 09
Ja i dalje ne razumem zašto mi je obrisano sve sa profila, odnosno 10ak korišćenih, mojih lično parfema. Ovde sam godinama, imam preko 200 pozitivnih, nijednu negativnu, isto i na Limundu, i sad ja kao ne zadovoljavam kriterijume? Nešto nisam sigurna. Niti sam znala za nekakva nova pravila, niti sad kad sam se udubila, vidim šta je bilo pogrešno. Slikano sa svih strana, navedene količine, moje fotke, originali....blablabla...sve pod konac. Dakle, MK sivonje totalne. Vraćam se ja na Limundo i Kupindo, a vala i na fejbuk parfemske grupe, ne treba meni ovaj prostakluk, ovo nije način kako se rade izmene na sajtu. Ja na forum ne zalazim inače, pa ne znam šta sve admini teoretišu, nemamo mi vremena za chatovanje ovde.
2021 07 12
Jedino mi pada na pamet kako da izbegnemo ovu glupost , jeste da pravimo teme za prodaju parfema.
2021 07 13
Na parfemima retko ima datuma vec batch code koji je uredno slikan i postavljen.Nas Admin ocigledno nije upucen u to ,te mi 3x brise sve oglase?!?Ovakve stvari ce nas oterati na druge stranice za prodaju!Sramota!
2021 08 27
1 2