Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jos malo pa skola

Kako se blizi pocetak nove skolske godine,a mi roditelji ne znamo kako ce nam deca krenuti,zanima me sta mislite o sledecim stvarima: 1.Da li treba dete starije od 12 godina da se vakcinise? 2.I da li deca koja nisu vakcinisana treba da slusaju online nastavu? Procitah na vestima da je stigao dopis iz Ministarstva prosvete da deca starija od 12g treba da se vakcinisu i da je onaj blesavi Kon rekao da je logicno da nevakcinisana deca prate online nastavu.
2021 08 06
Uhhh..Ja sam se vakcinisala.Medjutim sto se deteta tice za sada ne.Mislim ne bih dete vakcinisala.Nemam dovoljno informacija,ne verujem ovde nicemu sto govore i da ne nabrajam....
2021 08 06
Meni se vise toliko smucilo sve vezano za Koronu. Ne da ne bih vakcinisala dete od 12 godina nego bih ladno tuzila drzavu Strazburu za teranje na online nastavu. Moji roditelji uredno revakcinisani imaju 0 antitela i posle me mama pita sto se ne vakcinises. Vise ni masku ne nosim nigde gde bas ne moram. Ovo ce svakako biti prisutno jos barem pet godina. Prelezala sam, nisam ni osetila da imam niti sam otisla kod lekara. Samo mi se izgubio miris i ukus. I tako svi moji ukucani. Sedeli kod kuce i proslo. Ako me uhvati ponovo, boze moj. Ponovo necu ni otici kod lekara da ih ne uznemiravam i cao. Niti zelim da neko utice na moj izbor niti zelim da zbog mog izbora nekoga uznemiravam.
2021 08 07
Stvarno jeste degutantno da nekog terati da se vakcinise...ja moje dete necu.Strasno je ovo sto rade...cisto sam htela da vidim tudja misljenja u vezi ovih izjava.Preterali su vise...
2021 08 07
Ne pratim vesti, ali mama mi rece jos pre par nedelja da Francuzi protestuju ponovo jer su ih ucenili da deca moraju da se vakcinisu da bi isli u vrtic ili skolu... ne znam koliko je to tacno, nisam proveravala ali jedno je sigurno - Evropa ide sigurnim koracima ka fasizmu
2021 08 07
> lokibg: > Meni se vise toliko smucilo sve vezano za Koronu. > Ne da ne bih vakcinisala dete od 12 godina nego bih ladno tuzila drzavu Strazburu za teranje na online nastavu. Oooooo da, svi su zreli za giljotinu
2021 08 07
Ne verujem da ce terati nevakcinisanu decu online.Mislim da samo vrse presing..
2021 08 07
> jelena2606: > Ne verujem da ce terati nevakcinisanu decu online.Mislim da samo vrse presing.. Oni samo to i znaju da rade.....
2021 08 07
> KristinaCa12: > > jelena2606: > > Ne verujem da ce terati nevakcinisanu decu online.Mislim da samo vrse presing.. > Oni samo to i znaju da rade..... Pa da presing,pa ako upali..Realno ne mogu nikoga prsilno da vakcinisu,a cini mi se jos manje da udalje decu sa nastave zbog toga...
2021 08 07