Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kwko sam izbacena iz taxija

Bas cesto se vozim taxijem zbig dece, jer mi vrtic nije blizu i vecito vucem neke kese iz radnje. I juce prvo dvojica taksista odbiju da me voze, a bila sam sa sinom od 2 godine i nosila dve prepune kese. I zaustavim lux taxi i kazem mu dokle idem, uz stajanje kod vrtica da pokupim cerku. Prvo mi je s vrata 3 X ponoviobda su mu nova kolai da ne spustam kese na sediste ( inace. U jesama je sve bilo upakovano u ambalazi, dakle nema voca, povrca ili bilp cega sto bi moglo da mu isprlja sediste), nakon toga je mom detetu 3 puta ponovio da pazi nogama sta radi. Ja mu lepo spustim noge i to je to. Dodjemo do vrtica, udjem po cerku i kad sam otvorila vrata, mala je krenula da udje, on se okrene i stopira je rukom da ne moze da udje i gurne je nazad. Na sedistu je ostao trag od bukvalno 3 cm nw od blata, niti mu je patika bila mokra, nego ono normalno od prasine verovatno kad sam ga drzala u rukama. Piceo je da se dere i da me vredja i da mi pokazuje kako mu je moj sin isprljao nova kola, kako nije trebao ni da nas vozi, poceo da mi pokazuje kako su mu se kola isprljala od kesa ( sto nema veze sa mozgom), da psuje i sta sve ne, isterao nas iz vozila i jos mi naplatio voznju dotle nekih 200 din. Slatko sam ga oterala u k... C i svom snagom zalupila vrata njegovog NOVOG AUTA, da je pozeleneo. Odmah sam zvala taxi udruzenje. Napakovacu mu i tuzbu, bukvalno cu da uradim sta god treba da ostane brz dozvole za taksiranje. Naravno. Ima naglasak tipa planincuga u Bosni. Sutra ce da vozi pijance sa splavova, narkomane, koji ce da povracaju, pljuju, znoje se, a moje dete mu je patikom isprljalo auto. Placuci sam zvala udruženje, toliko sam bila besna, da ne mogu ds vam objasnim
2021 08 07
Teksisti.... posebna vrsta ljudi Ja sam imala neprijatnu situaciju u Kg sa taksistom. Voznja je bila 150din a ja sam imala samo novcanicu od 2000 u novcaniku. Bila je nenormalna guzva, on nije hteo da uzme i da "kolje svinju zbog kila mesa" i rekao mi da izadjem na sred najgore raskrsnice u Kg jer ppsle nece moci da se ukljuci ako me odveze na adresu. Naravno izvredjao me kako ja nemam sitno, kao da nisam imala da mu platim. Jos ga ja pitam da li mogu da otvorim vrata da ne ide neki auto i on kaze moze i otvaram i zamalo da me udari auto jedva sam dosla do trotoara. Ostavila sam los komentar na aplikaciji jer je bilo katastrofalno iskustvo. Ali ovo je mala maca za vase iskustvo, ostala sam bez teksta. I ako ste ga prijavili i treba, bezobrazluk. Samo nije u redu da nekoga vredjate zbog naglaska i toga odakle je. Svugde ima losih i nekulturnih ljudi i na planini i u ravnici i u selu i u gradu. Nije poenta odakle ste nego kakav ste covek. Nadam se da ce vase zaljenje imati efekta naravno 🍀
2021 08 07
Koji bezobrazluk, to mu je posao! Ako želi čista kola nek se bavi drugim biznisom. Čista diskriminacija. Samo hrabro i javi šta im je odgovor
2021 08 07
Ma, nije uopste problem u naglasku kao naglasku, nego u cinjenici da je dosao negde iz Bosne ( js Bosnu obožavam, rodom sam odatle, deda mi je iz BiH i zivela dam na Palama i u Sarajevu, da ne budem shvacena pogresno), vec mislim na situaciju dodjes ko zna odakle u BG, uzmes da taksiras, a nemas ni trunku kulture, niti bilo cega gradskog u sebi, a glumis gospodina. Ja sam seljanka iz Mokri Lug, bila i ostala, i nrmam problem s tim i ne glumatam nivo.gospodju i macku sa Dedinja.
2021 08 07
I meni se ovo desilo.. Do duše, nije nas izbacio, jer smo već stigli na adresu, ali sam takođe dobila kritiku što je dete (trogodišnje tada) patikama isprljalo auto. Kao "Ja to posle moram da čistim, jer se druge mušterije žale upravi!".. Ostala sam u šoku. Isto nije bilo blata ili slično, bukvalno samo prašina, koju sam ja čak iz besa na kraju obrisala vlažnom maramicom, rekla mu da malo razumevanja nije na odmet i zalupila vrata.. Suprugu posle bilo krivo što sam uopšte i brisala i što nije on bio tu da se s njim obračuna, pa da novine pišu.. 😄 Da ne grešim dušu, ima i finih taksista, koji i pomognu oko deteta, stvari.. Sve zavisi od čoveka, realno, kao i u svemu. 🌻
2021 08 07
Ocigledno si naletela na neku sirovinu od coveka, nista novo. Ali da te neko zajebava za tvoje pare ne moze. Nazalost svuda je manjak vozaca, pa su tako primorani da svaku budalu prime da radi. Imala sam losih iskustava a pogotovo mi ne prija voznja jer me totalno izduvaju njihovi otvoreni prozori, klime u toku leta. Naravno moras da ih molis da smanje malo. A da ne pricam o tome koliko me udave dosadnim i glupim pricama, budem iscrpljena posle voznje. I vozila su im krsevi. Iz tog razloga prelazim na Bus karticu i vise me taksisti nece videti, sem nekog izuzetnog slucaja. Vidim da su i poskupeli, bar ova firma kojom se ja vozim.
2021 08 07
Nemam reci.Bas bezobrazluk.Kakve veze ima ko je i odakle.Ja bih mu svasta rekla.A dete ko dete,nemirni,moja kola nikad nisu cista.Ne vredi.Jedu,piju,gaze,ali nista nije strasno.Sve se ocisti,usisa....ako se toliko boji za kola,ne treba da radi taj posao.Ako ste zalupili vrata i podrzavam da ga prijavite,tuzite i sta vec treba....ludaka ima u svakom gradu....ovde kod nas jedan nosi palicu u taksiju.Kazu da nije bas normalan.
2021 08 07
Ja stvarno inace nemam problema, budu i predusretljivi i ds pomognu i iznesu kese, i fino ih castim uvek, ovo mi se nije jos desilo. Sta da vam kazem kad sam plakala jedno pola sata od besa, na sred ulice sa njih dvoje, pune kese, moram uzbrdo peske, ja umorna sa posla, oni umorni, uzas
2021 08 07
Daleko bilo, ja bih mu glavu skinula s ramena. Brate, 2 deteta i on to tako. Kreten, kreten!
2021 08 08
E a zato cuko(pas) može u taxi! Jezivo
2021 08 08
Nemam nista protiv pasa u taxiju, moram biti iskrena. Imam i sama psa.
2021 08 08
Jezivo je šta je vama uradio... Na to sam mislila. A ja lično nemam ništa protiv pasa, da ne budem shvaćena pogrešno, nego nazalost stičem utisak da više tolerancije ljudi za njih imaju nego za nas sa decom...
2021 08 08
Hoce li ljudi kod nas prestati da porede pse i decu? Uvek neke paralele i poredjenja, neumesno. Taksiste ne volim oduvek, koristila sam Car:Go do skoro od kako su povecali naknadnu za koriscenje aplikacije, vozili smo i psa i nije bilo problema sa njima. Mozda da probas njih?
2021 08 08