Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

h&m reciklaža

pročitala sam relativno skoro ovde na forumu da je ponovo aktuelna u njihovim radnjama, da li neko možda zna do kada tačno? hvala
2021 09 06
Mislite do kada traju kuponi? ne verujem da imaju rok dok kad skupljaju stvari za reciklazu jer nisu imali rok ni ranije, uvek su skupljali. Zbog korone su zadnji put pauzirali
2021 09 06
aha, nikada nisam nosila, pa nisam u toku, negde sam ranije takođe pročitala da za svaku vreću dobijate 1 kupon za popust na jedan artikal, a minimum je 3 stvari da se donese, da li možda znate? menjamo garderober i napunila sam 2 kese, uglavnom su majice i pidzame u pitanju.
2021 09 06
Pa ne znam za kolicinu odece, jednom je devojka ispred mene odnela malu kesu sa isto 3 stvari i rekli su da ne primaju tako male pakete. Mozda su promenili uslove zato sto ljudi ne kapiraju... Ja obicno odnesem kese srednje velicine, tako da ako ste napunili 2 kese trebalo bi 2 kupona da dobijete :) maksimum pri jednom nosenju su 2 kese po osobi, za 2 kupona Ako neko ima novije informacije, nek pise ja ovo pricam iz prethodnog iskustva ali nisam nosila dugo kese
2021 09 06
> makilis: > aha, nikada nisam nosila, pa nisam u toku, negde sam ranije takođe pročitala da za svaku vreću dobijate 1 kupon za popust na jedan artikal, a minimum je 3 stvari da se donese, da li možda znate? > menjamo garderober i napunila sam 2 kese, uglavnom su majice i pidzame u pitanju. Tako je, minimum je 3 artikla..
2021 09 06
Za svaku odnetu kesu dobijate 10% popusta na izabrani artikl. Ranije je bilo 15% ali mislim su ovo promenili nakon korone. Kesa bi trebalo da je srednje velicine sa par stvari unutra, a ako se nesto nije promenilo trebalo bi da kupon vazi barem 4-6 meseci.
2021 09 06
Stari kuponi su prestali da vaze krajem maja. Ja sam odnela pocetkom juna i to su mi rekli. Jos uvek su mi u novcaniku ako budu prihvatali iste, ali mislim da nece. I ja sam negde procitala da krece ponovo ali mislim da nije bilo 15% i meni se cini da je pisalo 10%. Kad svratim provericu.
2021 09 07
Da da, smanjili su na 10%
2021 09 08