Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kvalitet rada sajta

Poštovani admini i poznavaoci internet prilika , Obraćam se nekome od vas i najiskrenije molim za krajnje jasno objašnjenje - zašto postoje ovoliki problemi u funkcionisanju sajta i zašto se to dešava u određenim vremenskim intervalima??????? Te ne možeš da se uloguješ,te prevrne sliku,te izbacuje ERROR,te ne možeš da postavim oglas,te se zabaguje itd.... Zašto je toliko nemoguće da ovaj sajt konačno radi kako treba,a ne kao probni i eksperimentalni program?????
2021 09 26
Zato sto sajt koristi besplatan domen,nije siguran i u njega je utroseno 10 e sve ukupno. Da se ne lazemo...
2021 09 26
Ja ne mogu poruke da saljem. :|
2021 09 27
Sajt baguje svako malo ozbacuje eror 502,gro ljudi ne moze da dodaje predmete,neki slike,masa njih se zali da ne moze da posalje poruku ili da im se primljene poruke ne ocitavaju niti im stizu obavestenja. Sve u svemu sajt je malo jaci od kisele vode...
2021 09 27
Jos se nije popravilo, na poruke mogu da odgovorim, ali da prva posaljem jok.
2021 09 28
Puno clanica odustaje od sajta jer lose radi,a to je bas steta.
2021 09 28
I ja sam slala poruke adminima u vezi sajta ali nikakav odgovor nisam dobila ...kao sto kaze Nensina realno ulozili su 10e da naprave sajt i ocekuju da radi punom parom ... Godinama sam na sajtu . i radio je besprekorno ..ali ovi nazovi admini su ga upropastili ....totalno
2021 09 28
Mislim da admini samo treniraju strogocu od kad su zaposlili nove pre par meseci.One prosle niko nije video ni cuo 5 godina. Verujem da na sajtu rade programeri ali bez nekog veceg ulaganja ne moze se nista postici. Kada je napravljen sajt nije bilo ovoliko sajtova i radio je relativno ok.Ali besplatni domen i host uvek lose radi.Zato ga ni jedan ozbiljan sajt ne koristi.Pri tome vremenom su se svi sajtovi osavremenjivali da bi mogli da rade. U ovaj niko ne ulaze a zele da uzmu novac za reklame.Niko nije napravoo ovaj sajt jer mu je dosadno,nego da zaradi. Ali kako sve vise clanica odlazi sto zbog stalnog bagovanja sajta sto zbog admina, mislim da ce i ove reklame vrlo brzo izgubiti,jer na sajtu kome pada posecenost tesko da ce se iko reklamirati. Ok,zarade oni nesto i na promotivnim artiklima,ali to je sitna lova.Eventualno time plate admine.I to je to.
2021 09 28
Izasan i spor sajt
2021 09 29
Uzasan i spor sajt
2021 09 29
Da probamo ovako, navedite 1 (i slovima, jednu) opciju na sajtu koja je napredak u odnosu na period P. N. A. (Pre Novog Apdejta) i koja radi, ono, bez zamuckivanja, konstantno. Ja ne mogu. Muka, bruka i sramota.
2021 09 29
Ni ja.Ni jedna. Baguje logovanje Poruke kasne ili ne stizu. Cesto se ne moze uci u razgovore. Ne mogu da se dodaji predmeti. Ne ucitavaju se slike. Svako malo iskace EROR 502.
2021 09 29
Ja sam imala uplaćene promocije za septembar, ni jednu nisam mogla da aktiviram.
2021 09 30
Meni jako kasne poruke,sad su mi stigle 2 od juce.
2021 09 30
Jel mogu kod vas da se postavljaju oglasi - kod mene je nemoguca misija
2021 09 30
1 2