Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ja ne razumem

Verovatno je bila tema i ovo se ko zna koji put desava.Svidi mi se predmet,tj.za dete.Pitam za razmenu,nista ne odgovara.Posle par dana,ne znam koliko,mozda i dan ,dva,kliknem zelim,opet nista.Clanica se logovala,tj.bila online.Zar je moguce,ustvari,da li je tesko odgovoriti na poruku?Ne razumem.Mogla je reci ne radim razmene,predmet prodat ili bilo sta.A predmet i dalje stoji na profilu.
2021 10 25
Bila tema 1000 puta, al dzabe, te koje treba da je vide, ne vide/ne konstatuju.
2021 10 25
> MinaMasa: > Bila tema 1000 puta, al dzabe, te koje treba da je vide, ne vide/ne konstatuju. Znam da je bila tema 1000 puta....ovo je stvarno uzas.Znaci potreban mi je predmet,cim sam pitala.I to jos za dete
2021 10 25
Vecini clanica u opisu pise da ne odgovaraju na poruke o razmeni, mozda je do toga
2021 10 25
> makilis: > Vecini clanica u opisu pise da ne odgovaraju na poruke o razmeni, mozda je do toga Ne razumem sta je tesko odgovoriti na poruku, bez obzira sta pise u opisu. Kratko i jasno "Ne radim razmene, dovidjenja." Meni se desavalo da clanicama kojima pise da ne rade razmene, upravo me pitaju za istu. Ko ce ga znat...
2021 10 25
> KristinaCa12: > Verovatno je bila tema i ovo se ko zna koji put desava.Svidi mi se predmet,tj.za dete.Pitam za razmenu,nista ne odgovara.Posle par dana,ne znam koliko,mozda i dan ,dva,kliknem zelim,opet nista.Clanica se logovala,tj.bila online.Zar je moguce,ustvari,da li je tesko odgovoriti na poruku?Ne razumem.Mogla je reci ne radim razmene,predmet prodat ili bilo sta.A predmet i dalje stoji na profilu. I ja sam pitala jednu clanicu za cizme, cekam je vec dve nedelje da mi posalje dodatne slike, nema je... A naravno predmet je dostupan na profilu.
2021 10 25
> Aaanaaaa: > > makilis: > > Vecini clanica u opisu pise da ne odgovaraju na poruke o razmeni, mozda je do toga > Ne razumem sta je tesko odgovoriti na poruku, bez obzira sta pise u opisu. Ne razumem ni ja Vas da pitate za razmenu ako je jasno naglašeno da se na takve poruke neće odgovarati... 😂 Ne znam da li je to slučaj ali zapade mi za oko ovo "ja pitam bez obzira šta piše", odnosno Vaše iščuđavanje zašto neko ne odgovori iako je jasno napisano da neće odgovarati na tu vrstu poruka. Nemojte misliti da sam se pronašla pa uvredila, lično odgovaram na sva pitanja ali malo - malo pa neko pokrene temu zašto prodavci pišu velikim slovima, zašto viču, to je odbojno, a evo ima vas koji to što piše ne fermate 2%... Pa kako drugačije osim "dranjem" ili ignorisanjem staviti do znanja da neko ne radi razmenu iako je to uredno napisano, uvek će se očigledno naći neko ko misli da je to stavljeno tek onako...
2021 10 25
Pise da radi razmene ako joj se nesto svidi....znaci radi ih....a nije mi cak ni odgovorila ono..."nisam pronasla nista sto mi se svidja ili nisam pronasla sto mi odgovara"
2021 10 25
Doduse,ima broj telefona za kontakt...ali ja ne mogu da je zovem,razlog sto mi ne radi zvucnik
2021 10 25