Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne dobijam odgovor na poruke

U ovoj temi sam ja jedina dala razlog zašto ne odgovaram na poruke I niko drugi osim mene. Ako si mislila na druge teme, trebalo je da se jasno izraziš tako. A jednu lekciju sam naučila ja ovom sajtu, ako članica napiše da se javlja u toku dana ili sutradan ili kad već, neće se javiti. I ako ti traži mere npr dužine, pošalješ mere dužine, stiže poruka da traži meru struka, pošalješ mere struka, stiže poruka da traži dužinu rukava, pošalješ dužinu rukava i tako meru po meru, ta nikad neće kupiti artikal :D
2022 03 30
> UltraStore: > U ovoj temi sam ja jedina dala razlog zašto ne odgovaram na poruke I niko drugi osim mene. Ako si mislila na druge teme, trebalo je da se jasno izraziš tako. A jednu lekciju sam naučila ja ovom sajtu, ako članica napiše da se javlja u toku dana ili sutradan ili kad već, neće se javiti. I ako ti traži mere npr dužine, pošalješ mere dužine, stiže poruka da traži meru struka, pošalješ mere struka, stiže poruka da traži dužinu rukava, pošalješ dužinu rukava i tako meru po meru, ta nikad neće kupiti artikal :D Da, znači ukapirala sam... Nije se odnosilo na tebe. Da jeste, išla bih na opciju "Odgovori". 🙂 Što se drugog dela poruke tiče, postaje mi jasnije kako ovaj sajt funkcioniše. Npr. pošaljem mere i članica nestane. Slikam šta treba, spustim cenu i opet muk. Stvarno ne znam zašto je teško odgovoriti na poruku.
2022 03 30
I ja imam problem da mi odg na poruku,ne znam iz kog razloga,i zelim da kupim i posaljem adresu unapred,i clanica vidi i ignorise.Ubedacim se iskreno 😔 ja to nikome ne radim.
2024 03 31
Zanima me dal samo ja redovno ubodem “želim” kod članica koje nisu bile na sajtu po par meseci🤔…a ima i one koje su tu al nekim čudom ne vide poruku, tako da i da hoću ne da mi se da kupim,pa dok se jave prodje me želja ili je kupljeno slično ……………😵‍💫
2024 04 17
1 2