Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Prodaja odeće u paketu

Zanima me da li postoje korisnici ili stranice koje otkupljuju odjeću u kompletu(jakne, džemperi, pantalone, majice, obuću)? Želim da prodam dio svog ormara kako mi više ne pristaju te stvari, ali nemam vremena da se bavim prodajom sama. Svi savjeti su dobrodošli. Odjeća je korišćena ali u odličnom stanju. Slikala bih svaki predmet ukoliko je potrebno.
2022 03 22
Lotovi odece se najbolje prodaju po Fejsbuk grupama, gde se ljudi bave pretprodajom pa im trebaju paketi sa sto vise odece a povoljni
2022 03 22
> SvetlanaRadic: > Lotovi odece se najbolje prodaju po Fejsbuk grupama, gde se ljudi bave pretprodajom pa im trebaju paketi sa sto vise odece a povoljni Da li je jedini kontakt preko FB-a? Jer imam dosta stvari koje bih prodala tako u paketu veoma povoljno, ali nemam FB profil🥴
2022 03 22
Ne bih znala zaista, mnogo ljudi ima po tim grupama i cesto traze i sami odecu za dalju prodaju, ili se Vi sami oglasite pa Vam se ljudi jave na postu. Mozete napraviti samo prodajni profil, cesto vidjam takve profile po tim grupama
2022 03 22
Da li imas neku grupu da predlozis?
2022 03 23
Sladjina i Vesnina lajv prodaja Prodaja svega i svacega Zanimljive nagodbe - Licitacije kupi odmah oglasi to je to zasad, ne znam vise ali ih ima mali milion ja sam gledala da se uclanim u ove vece grupe mozete probati i Facebook Marketplace opciju
2022 03 23