Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Adminova selektivnost

Ovaj šanerski lot mi je ubedljivo najjači... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6d09cc21656d2132847322a347fc83a.jpg)
2022 04 20
Cene u evrima nisu dozvoljene
2022 04 20
> Milica9933: > Nije dozvoljeno nista starije od 2 god, bez obzira sto je original, npr parfemi.. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c6f84c1520c80bd31577f815f9b4473e.jpg) Ma hajte molim vas, članica prodaje parfeme koji se ne proizvode još od doba kad sam pohađala osnovnu školu, dobila negativnu i dalje joj stoje artikli, tj. i dalje ih postavlja.
2022 04 20
jacaikaja sve ste u pravu
2022 04 20
> jacaikaja: > Da li je realno da neko visi na sajtu i prijavljuje određene članice konstantno, jer su okačili kopiju i napisali da je kopija ili nisu napisali batch kod kozmetike u opisu, a uslikali su ga?! Koliko vidim, neki predmeti stoje mesecima neobrisani, a ništa nije urađeno po pravilima sajta. Ja bih rekla da neko "opterećen", sa lošim namerama to radi...jer sam sinoć stavila original GUESS patike koje sam ja slikala, napisala sve u opisu...odmah su bile praćene od strane čak 3 člana ....A vidim lepo da neko stavlja kopije, tag fino guess, i nikom ništa, stoji eno od novembra... Neko sabotira...
2022 04 21
Poštovani, zašto se javlja poruka...Poruka ne može imati veze na druge web stranice !!! kada želim da pošaljem poruku?
2022 04 21
Na stranim sajtovima imate (starije) raritete parfema po jako visokim cenama, te ako su očuvane note, tj propisno čuvan parfem, on vredi, jer su se ranije proizvodili kvalitetniji parfemi, koji su vremenom reformulisani i oslabljeni. I taj koji sam kupila u Liliju, star 9 godina, mirise isto kao i svež, proizveden pre recimo godinu dana, jer je bio upakovan, van domašaja svetlosti i verovatno u magacinima nije toplo. Eko koža npr. ima rok trajanja, može nešto biti nekorišćeno, a raspasti se pri prvom nošenju posle 5 godina stajanja. Sve je na prodavcu, kako će opisati proizvod, hoće li ga proveriti pre slanja kupcu. Zato i postoje negativne ocene, da imamo nekakav uvid u poslovanje. Negativni utisci od strane admina često dovode u pitanje odluku o kupovini od određenog člana, jer mnogi odustanu kad vide 2 negativne, a član ih je dobio iz realno nebitnog razloga i treba izlistati sve utiske, te videti zašto stoje negativne, što većinu potencijalnih kupaca mrzi da pretražuje. Mislim da treba koncepcija sajta da se promeni u smislu zaštite kupaca i prodavaca, a ne da se obraća pažnja na trivijalne stvari. Mnogi oglasi se brišu bez razloga
2022 04 21
> ida08.: > Poštovani, zašto se javlja poruka...Poruka ne može imati veze na druge web stranice !!! kada želim da pošaljem poruku? Zato sto su stavili zabranu postavljanja linkova
2022 04 21
Poenta svega ovoga je da neko može da radi šta hoće, a ostali će da se drndaju sa adminom koji ne zna da odgovori na poruku.
2022 04 21
Meni su takodje obrisani svi predmeti. A kacila sam originalnu kozmetiku uglavnom novu a kad je koriscena to sam i pisala. Sve sam uvek slikala i sve se lepo videli.. Dobijam dosta kozmetike i ovde sam prodavala... Nije mi jasno zasto mi je sve obrisano kad sam postovala sva pravila..
2022 04 21
> greendragon: > Poenta svega ovoga je da neko može da radi šta hoće, a ostali će da se drndaju sa adminom koji ne zna da odgovori na poruku. To govorim već dugo, ako postoje pravila onda ih Admini treba da poštuju prvenstveno i primenjuju dosledno. Ključna reč je DOSLEDNO.
2022 04 21
Admin je selektivan za sve. Neko može da ima i 5 profila neko ne može ni 2 ( a pritom da jedan ne koristi). Neko ne može da iskazuje svoje mišljenje neko može. Selektivno brisanje tema. Važno da umobolne osobe kolo vode. Persone će se pronaci...Da bolesnici nude u inbox sex seme, slike svojih polnih organa, kupovinu nošenih čarapa, gaća i ostalih privatnih stvari i izlučevina ženskog tela... Admin je Bog, a da dobije otkaz prosečna 0 od čoveka, korisnik kao i svi mi ostali smrtnici.
2022 04 24
I mene je stavio u omiljenee🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Obrisana mi je Moschino torbica ,kao ponavljam oglas a torbice su istog brenda a razlicite.Uzasss Pisala sam da to nisu iste torbice i nije odgovorio. Pored svega slucajno obrisem Guess torbicu novu i sta sada,ne sme vise puta da se postavlja isti predmet i sada sta??? Cesto mi se desi da obrisem pregledajuci artikle da pritisnem korpu i odee oglas.Znaci li to da ne smem ponovo postaviti predmet? Ludilo od kopija i prevaranata a love nas za gluposti. Nema ovde pravila,mnogi su ugasili profile zbog nepravde.
2022 04 26
Zaista ne razumem šta Admini žele da postignu. Cilj ovog sajta je bio da se rasteretimo svojih krpica, da ih razmenjujemo po razumnim cenama. Ideja Moje krpice nestaje. Doneto je mnoštvo novih pravila, delimično zbog zakonskih okvira delimično u cilju smanjenja prevara. Da budemo realni, sajt ne funkcioniše ni dalje u skladu sa zakonom jer se ne brišu sve neregularnosti. Kao drugo, prevara ima više nego bilo kad ranije kao i nekulture. Pored svih reklama koje iskaču na svakoj stranici (donose novac sajtu) još su i poskupele usluge. Nemogućnost obnavljanja oglasa ide u korist samo onima koji se profesionalno bave ovim sajtom. Podforumi su postali dosadni, sve ispod poklanjam kao da ni ne postoji. Cilj je kvantitet ali na uštrb kvaliteta. Možda me i blokiraju, možda me neko prijavi jer im smetam ili jednostavno se ne toleriše kritika na rad sajta i Admina. Sve u svemu, tužno.
2022 04 28
Ovo da se oglasi ne mogu obnavljati je takva nebuloza, zaista ne znam ko je to mogao da smisli i zasto. Mislim da ne postoji sajt gde mozes da oglasis nesto, a da ti zabrane obnavljanje. Bas kao sto Apple kaze ovo jedino ide u prilog preprodavcima, onima koji kupuju dzakove pa svake dve nedelje nova tura. Sta da radi neko ko okaci par stvari koje se uvek zatrpaju ponudama komercijalista? Mozda prodaju samo onome ko se bas odluci da bunari i to ako lepo sve taguju pa da se moze naci. Ko pored posla i obaveza moze da izlistava stotine stranica? Ja pogledam ono nedavno postavljeno, par tih strana i tu ako nadjem nesto super.
2022 04 28