Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

ZARA uvek pobedjuje

Zarine stvari su definitivno najpopularnije. Cak sam videla zara sako uslikan na prljavom betonu napolju, i bez obzira na to dosta njih ga je oznacilo u omiljeno
2022 08 17
> Sunaka: > Zarine stvari su definitivno najpopularnije. Cak sam videla zara sako uslikan na prljavom betonu napolju, i bez obzira na to dosta njih ga je oznacilo u omiljeno Stavljanje u omiljeno ne znaci kupovina istog.
2022 08 17
O ok, ja sam mislila da to znaci da one planiraju kupiti. Pomislila sam da ce kupiti sako samo zato sto je zarin pa i u smecu da ga slikaju
2022 08 17
Nije baš tako. Ja npr. prodajem Zara suknju sa etiketom po ceni koja je manja nego u radnji plus besplatna poštarina i niko da se javi da kupi, niti lajkuje. Čini mi se da je taj model rasprodat u svim veličinama.
2023 03 10
> lokibg: > Evo da mi neko objasni kako je moguce da se na primer ZARA high waist polovne farmerke bukvalno razgrabe ovde na sajtu po cenama kao iz radnje, a skupi brendovi imaju 0 lajkova, stoje mesecima i niko ni da pita. Pritom, model moderan, bolje skrojen, materijal 800 puta kvalitetniji, a cena nekim cudom pristupacnija. > I to kazem kao neko ko voli Zaru, ali naravno u poredjenju sa Max Marom, Fendi i sl. Zara nema sta da trazi ;) Mogu da ih razumem da znaju kako im nesto stoji i ne smeju da kupuju druge brendove. Ja znam da sam cist M u Stradivariusu i da tu nema greske. Takodje, bez uvrede, ja gotivim Zaru ali osobe koje isključivo kupuju tamo umisle da se razumeju u modu bolje od ostalih i da je Zara nešto bolja od ostalih fast fashion firmi. Po oblačenju mušterija u radnjama odmah vidiš. Neke stvari su odlične kao njihove vintage skinny farmerice ali neke stvari su čista prevara da je jeftina odeća iz Turske kvalitetnija.
2023 04 27
1 2 3