Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pracenje posiljke

Devojke, da li ste do sada imale ovakvu situaciju? Poslala sam paket juce prepodne, trebao je da stigne danas. Medjutim kada ukucam broj za pracenje nema nikakvih informacija, kao da ne postoji posiljka ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8e47ab439d655d7044ae701d8cc07c5a.jpg)
2022 08 06
Jeste Vi slali pošiljku ili je očekujete?
2022 08 06
Nemojte da me drzite za rec, ali mislim da ste omasili sajt - na tom posta.rs proveravam RE posiljke (sto su preporucena pisma) a za PX pakete morate bas na sajt PostExpressa Ako nije to u pitanju, onda se paket zagubio...
2022 08 06
Ja sam poslala juce dva paketa. Jedan je uredno danas stigao u Zrenjanin i njega sam isto pratila na ovom sajtu. Ovaj drugi je poslat za Beograd, i nema traga
2022 08 06
Kao da uopste nije evidentiran prijem u Nisu u posti. Videcu da li ce se nesto promeniti u ponedeljak
2022 08 06
Meni se to dešavalo samo kad nisam dobro videla broj na papiru, pa pogrešno ukucavala. Nekad štampač malo nejasno ištampa...
2022 08 06
Ma proverila sam vise puta, evo potvrde ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f3324f350fbc892185b361d367b4fd5a.jpg)
2022 08 06
> ubavkam: > Ma proverila sam vise puta, evo potvrde > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f3324f350fbc892185b361d367b4fd5a.jpg) Jedino sto mi pada na pamet da radnica u posti nije lepo unela u sistem ali ne bi onda izdala potvrdu posiljke. vrlo cudno. Pozovite postu i proverite sto pre :(
2022 08 06
Desilo mi se da posaljem prepodne, a da se posiljka evidentira satima kasnije tj. uvece ili u toku noci.
2022 08 06
> Esprit21: > Desilo mi se da posaljem prepodne, a da se posiljka evidentira satima kasnije tj. uvece ili u toku noci. To se desavalo i meni, ovo sad je dan kasnije, ali sam racunala ako se evidentirala jedna, da ce i druga, zajedno su poslate
2022 08 06
@carobniormaric hocu, zvacu u ponedeljak, vec sam poslala mail, ali vikend je tako da ocekujem odgovor tek od ponedeljka. Javljam rasplet 😁
2022 08 06
> ubavkam: > @carobniormaric hocu, zvacu u ponedeljak, vec sam poslala mail, ali vikend je tako da ocekujem odgovor tek od ponedeljka. Javljam rasplet 😁 Nisu bas azurni za email , najbolje pozovite. Nisu ni ljubazni 🤣 ali bar cete instant da dobijetr odgovor ovako ko zna kad odgovore na mail. Nadam se da ce se resiti 🌹
2022 08 06
Ja bih otisla u Postu kod te radnice koja je slala i pitala je da li se seca, dala adresnicu i rekla da posiljke nema u sistemu.
2022 08 07
> Siamese.cat: > Nekakav bag u sistemu, sta li. Desilo mi se masu puta, s tim sto je posiljka u svakom slucaju uredno prispela. Bili ste u pravu. Broj posiljke nije tacan. Poslednje 3 cifre su 362. Zvala sam PostExpress u Beogradu, moram da pohvalim da su bili izuzetno ljubazni i brzi. Nije ni njima jasno kako se to desilo, da je na potvrdi jedan broj, a u sistemu drugi.
2022 08 08
I meni se sad ovo nedavno desilo. Poslala sam pošiljku sa otkupom koja je uredno stigla primaocu i meni je novac stigao, ali od praćenja ništa.
2022 08 10