Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Rukotvorine /

Heklani Anđeli

Dobro jutro vam želim i hvala vam na otvaranju ove teme 😇 Heklala sam razne stvari ali Anđeli su me potpuno osvojili 🙏 Trenutno kreiram kolekciju "7malih". A do tada, u ponudi imam Anđele čuvare u dve dimenzije (dod 26cm i 19cm) koji su na slikama. Ono što je važno da ih izrađujem isključivo po porudžbini jer se svaki put spušta druga energija u zavisnosti ko je poručio. Cena velikog je 4000din. Cena malog 2500din. Mesto izrade se rezerviše uplatom. Uživajte 🤍
2022 09 30
> DecorVV: > Dobro jutro vam želim i hvala vam na otvaranju ove teme 😇 > Heklala sam razne stvari ali Anđeli su me potpuno osvojili 🙏 > Trenutno kreiram kolekciju "7malih". A do tada, u ponudi imam Anđele čuvare u dve dimenzije (dod 26cm i 19cm) koji su na slikama. > Ono što je važno da ih izrađujem isključivo po porudžbini jer se svaki put spušta druga energija u zavisnosti ko je poručio. > Cena velikog je 4000din. > Cena malog 2500din. > Mesto izrade se rezerviše uplatom. > Uživajte 🤍 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/adab4cc17f1c40d766f5609121dd85fd.jpg)
2022 09 30