Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Oral B elektricna cetkica- iskustva

Cao devojke, da li imate iskustva sa oral b elektricnim cetkicama? Htela bih da probam ali na trzistu ima bas veliki broj pa bih volela da cujem vase misljenje, kakve su, koja je najbolja itd Hvala na odgovorima 😊❤️
2022 11 13
Imam neku Oral B, i bila sam prezadovoljna 😁 Ali je ne koristim više iz nepoznatih razloga, verovatno jer me mrzi da je punim 😂 Svakako od mene sve preporuke za el. četkice 😊
2022 11 13
> Ana2018: > Imam neku Oral B, i bila sam prezadovoljna 😁 Ali je ne koristim više iz nepoznatih razloga, verovatno jer me mrzi da je punim 😂 Svakako od mene sve preporuke za el. četkice 😊 Identično iskustvo i preporuku imam😂
2022 11 13
Imam ovu Oral B već 2 godine i odlična je,generalno mnogo bolje opere zube nego obična četkica. Na svakih par meseci samo promenim nastavak,i recimo da svaki drugi dan perem sa njom,kombinujem sa Curaprox običnom četkicom zbog osetljivih desni. Napunim je do kraja ,i sa konstantnim korišćenjem čini mi se 6dana da mi traje do sledećeg punjena. Mislim da bi trebalo stalno da se drži na punjaču,i svako toliko vremena da se isprazni i napuni do kraja. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d41b892c437a72c4e0c6c151d92882ff.jpg)
2022 11 13
> Prodaja23: > > Ana2018: > > Imam neku Oral B, i bila sam prezadovoljna 😁 Ali je ne koristim više iz nepoznatih razloga, verovatno jer me mrzi da je punim 😂 Svakako od mene sve preporuke za el. četkice 😊 > Identično iskustvo i preporuku imam😂 😂😂😂
2022 11 13