Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Omiljene stvari - slanje poruka

Vama jeste, ali drugima nije. Uvek polazim od toga šta bih i sama volela da mi se ponudi kao kupcu jer već godinama ovde vrlo aktivno kupujem. Kao što rekoh: da mi se ponudi popust od 2.000din vrlo verovatno bih prihvatila oberučke. A na pitanje zašto onda cena odmah nije takva.....postoji milion razloga. Recimo postavite nešto u sred sezone kada je ogromna potražnja. Prođe sezona, a to se nije prodalo. Ne želite da Vam stoji i naravno spustite cenu. Ne znam šta je tu nejasno. Tom logikom trebalo bi ukinuti onolike reklame za Crni petak jer su svima pred očima-može se reći da ih je video i onaj ko je želeo i onaj ko nije. Ali činjenica je da će svi koji nešto prodaju tog dana imati ogroman promet, sviđalo se to nekome ili ne.
2022 11 22
Lokibg već ste izneli vaše mišljenje, nije bilo potrebe da ga ponavljati. I dalje smatram da je previše napadno,i da se treba kupcu ostaviti prostora da sam odluči kada želi nesto da kupi. Probajte i da smanjite cenu,sigurno će imati bolji odziv nego poruke u inbox-u. Pozdrav.
2022 11 22
Ne šaljem. Mene lično bi to smaralo, tako da kapiram da tako i većinu.
2022 11 22
> MarijaGojic: > Lokibg već ste izneli vaše mišljenje, nije bilo potrebe da ga ponavljati. > I dalje smatram da je previše napadno,i da se treba kupcu ostaviti prostora da sam odluči kada želi nesto da kupi. > Probajte i da smanjite cenu,sigurno će imati bolji odziv nego poruke u inbox-u. > Pozdrav. Rekoste i ponoviste sopstveno misljenje. :) Sve ok, slozicemo se da se ne slazemo. Ali cinjenica i dalje stoji a to je da ja supeŕ prodajem na taj nacin tako da nema potrebe da poslusam Vas savet. Takodje, moje cene su vec izuzetno povoljne, ovo je samo kad bas zelim da oslobodim prostor u ormanu
2022 11 22
Činjenica je da 90% ljudi voli da kupuje stvari na snizenjima i da će pre da kupe stvar ukoliko je snizena, a ne po punoj ceni, nije bitno gde. Takođe, svakodnevno dobijam od više prodavnica njihove nedeljne/mesečne akcije sve u cilju rasprodaje. Ne vidim ovde razliku. Popusti inače idu od 5% do 70%, tako da očekivati samo popuste od 50% je nerealno. Svi se ovde žale na visoku postarinu, a neki misle da je sramota spustiti cenu za istu tu postarinu. Da ne govorim da i same članice kada pitaju za popust to bude u toj nekoj vrednosti. I da baš zbog tih 200-300 din i odustaju od kupovine kada dodaju na cenu same stvari. Iz kog god da je razloga predmet u omiljenim, kupcu se svakako ostavlja prostor da sam odluči da li želi da kupi ili ne, ne nameće se, nego se jednostavno nudi niza cena, ništa drugo.
2022 11 22
Meni je to ok ako nije prenapadno i ako neko ne salje poruke na svaka dva dana. Ja sam uspela da prodam par stvari tako sto spustim cenu ili ponudim besplatnu postarinu. Isto tako i ja sam se odlucivala na kupovinu kad mi neko ponudi popust za omiljenu stvar. Pored toga ok mi je i kada mi clanice ponude svoju cenu za nesto sto im se svidja na mom.profilu.
2022 11 22
Kao član koji je ovde isključivo zbog kupovine, smatram da je to dobra praksa. Nisam do sada dobijala poruke tog tipa, ali verujem da bi me, u većini slučajeva, to podstaklo na kupovinu. Pozdrav 🌸
2022 11 22
Da, naravno, 90% prodaja obavim upravo na taj nacin. Ili ponudim free ptt. Iako su cene niske, nudim dodatni popust odredjenim osobama-vidim da je u Omiljenom, pogledam profil, cisto da bih stekla neki utisak kako ce clanica reagovati i ponudim popust kada imam prostora za isti. Veliki broj krpica sam tako prodala, neki dan je zena od mene uzela paket od ja mislim 13 stvari, bila je prezafovoljna, prosla je jeftino i mislim da cemo opet saradjivati 😇
2022 11 22
Ako izbace stvar iz omiljenih posle moje ponude za gratis ptt ili popust od 200,300 za stvar do 1500din,onda i nisu bili toliko zainteresovani svakako. A kada iskuliraju poruku,isto mi je okejj. Ali ima dosta saradnji koje su ostvarene na taj nacin,bas bude pozitivan feedback,a i meni kad se ponudi,rado pristanem...☺️
2022 11 22
Ja nemam nista protiv da mi salju poruke, naprotiv. Odmah bi kupila ako mi stvar u tom trenutku treba i ako je cena super.
2022 11 22
Iskreno slažem se sa Marijom. Ako se nisam javila za neki predmet ,to znači da je sa razlogom na "čekanju". A desilo mi se da kupim nešto što imam u omiljenim ako vidim da je članica snizila cenu,kao da me to više privuče nego da mi neko sam nudi bez mog interesovanja. Ali eto iskustva su različita 🤷🏻‍♀️
2022 11 22
Bila je nedavno ovakva tema, pa videh da dosta članica to radi. Probah i ja... Ni odgovor nisam dobila, a kamoli prodala. 😭😂🤣
2022 11 22
> DankaDa: > Bila je nedavno ovakva tema, pa videh da dosta članica to radi. Probah i ja... Ni odgovor nisam dobila, a kamoli prodala. 😭😂🤣 Trgpbaoma je takva. Kao u call centru, 5oro ljudi ce da ti spusti slusalicu, nekad i 10oro, ali ce 11ti da kupi. To je uvek tako
2022 11 23
Danas sam prodala par stavri na takav nacin.Isto bih pristala da neko ponudi i meni na taj nacin.Ja sam spustila cenu,ubacila pokloncic i platila ptt
2022 11 23
Kod mene slicna situacija,neko iskulira,neko se odusevi,prodala sam par predmeta tako. Ja sam se danas obradovala,meni je clanica ponudila popust,hvala :D
2022 11 24