Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Najbolja saradnja

> Selena86: > > KristinaCa12: > > Uh,imala sam mnogo lepih saradnji. > > Svaka mi je na poseban nacin draga. > > Pre dva dana sam imala saradnju sa clanicom Selena86.Bas sam se odusevila. > > Magicni orman > > Mr Poe > > Justshoe…itd > Hahah hvala,ovo nije namesteno 😁😁❤️❤️ Nije namesteno😂😂😂.To je moje misljenje.Mislim tako je zaista bilo.Bas pozitivno
2022 12 14
> MaagicniOrman: > > KristinaCa12: > > Uh,imala sam mnogo lepih saradnji. > > Svaka mi je na poseban nacin draga. > > Pre dva dana sam imala saradnju sa clanicom Selena86.Bas sam se odusevila. > > Magicni orman > > Mr Poe > > Justshoe…itd > Hvala ako mislite na nasu saradnju, hvala puno❤️😱 > Posto je dosta carobnih i magicnih ormana, nije mi nesto originalno ime.😂 > Anitocka jako harizmaticna devojka, nasmejla me kroz konverzacije i ulepsala dan.😊 > 11Ivana11 prekorektna, fer , spremna na svaku vrstu dogovora, prijatna, velikodusna, i dar mi je poslala uz citav veliki lot vec vise nego povoljnog paketa. > Srebrna jednostavna, nezahtevna, prijatna, korektna.. > Samo su neke od divnih saradnji za pamcenje. > Naravno, preporuka za sve clanice s kojima sam sarađivala. Ove sam nekako izdvojila, jer su mi se urezale u pamcenje. Na vas sam i mislila.Kazem kako jeste.Nije to sto se otvorili temu ali sam bila zadovoljna.👍
2022 12 14
KristinaCa12 Jako mi je drago da je tako🥳❤️‍🔥 Od srca.
2022 12 14
Ja sam najlepsu saradnju do sada imala sa clanicom moda__moda. Paket koji sam dobila je bio savrseno upakovan,sa poklonom i sa zahvalnicom. Clanica se toliko potrudila da ja nisam imala osecaj da sam kupila polovnu garederobu,vec krpicu nekog luksuznog brenda. Stvarno svaka cast. https://mojekrpice.rs/moda___moda-302229
2022 12 14
Ball_star Prelepo.. Obozavam kad je predmet lepo upakovan, ali da budem iskrena sama cesto ne stizem uvek bas najbolje da ga upakujem zbog obaveza.😮‍💨. Ali da neko napise zahvalnicu za saradnju, zaista treba to ceniti bas..😍 o pokloncicima da ne pricam, jako velikodusan gest, pa makar neka sitnica uz kupovinu, ne pricam o tome da neko poklanja nesto vredno. Osim ako nije u mogucnosti za vise.😃
2022 12 14
I kod mene je bilo mnogo lepih saradnji, izdvojila bih clanicu Sofija123. Ali kad uopsteno govorimo o najboljim saradnjama, ne mogu da ne pomenem da sam i kao prodavac od vecine clanica bila izuzetno ispostovana, sto takodje veoma cenim. 🙂
2022 12 14
Ja sam se stvarno odusevila,toliko reci hvale imam. Kao poklon sam dobila masku za lice,nalepnice i fotrolu za naocare. Stvarno predivnoo. Pritom mi je clanica napomenula da prikikom svake sledece kupovine imam popust jer smo vec saradjivale > MaagicniOrman: > Ball_star > Prelepo.. Obozavam kad je predmet lepo upakovan, ali da budem iskrena sama cesto ne stizem uvek bas najbolje da ga upakujem zbog obaveza.😮‍💨. Ali da neko napise zahvalnicu za saradnju, zaista treba to ceniti bas..😍 o pokloncicima da ne pricam, jako velikodusan gest, pa makar neka sitnica uz kupovinu, ne pricam o tome da neko poklanja nesto vredno. Osim ako nije u mogucnosti za vise.😃
2022 12 14
Jedna koja ce mi zauvek ostati urezana.( Inace je kupovala dosta puta od mene.) Ja zivim I Nisu, a Marija u Leskovcu. I jednom se poklopilo da imam neku proslavu tamo, a njoj sam trebala da posaljem paket sutradan. Predlozila sam da joj donesem licno kad vec idem tamo. Dogovor sklopljen, nasle smo se tamo, ona je dosla sa muzem I detetom, '' da mi se dete zahvali'': jer sam joj poslala schruncie gumice na poklon. Sto me je pokidalo, jer meni je to bila sitnica(u glavi misli jure trebala sam vise) , a tom detetu nmg da vam opisem koja sreca. Nzm zasto me to toliko pogodilo/dirnulo, ta skromnost i zahvalnost, ma ne umem da opisem osecanja...Ja decu obozavam iako nemam.. Inace se restoran nalazio na periferiji grada, ja to nisam ni znala, nego eto u razgovoru sa njima.. I oni me ljudi ladno odveli tamo, '' da ne trazim na mapama'' itd. Jedna divna porodica, I jedna divna saradnja.. Ima tu jos dosta detalja, ali ukratko.. Zauvek urezano
2022 12 14
> Tashke_nis: > Jedna koja ce mi zauvek ostati urezana.( Inace je kupovala dosta puta od mene.) > Ja zivim I Nisu, a Marija u Leskovcu. I jednom se poklopilo da imam neku proslavu tamo, a njoj sam trebala da posaljem paket sutradan. Predlozila sam da joj donesem licno kad vec idem tamo. > Dogovor sklopljen, nasle smo se tamo, ona je dosla sa muzem I detetom, '' da mi se dete zahvali'': jer sam joj poslala schruncie gumice na poklon. Sto me je pokidalo, jer meni je to bila sitnica(u glavi misli jure trebala sam vise) , a tom detetu nmg da vam opisem koja sreca. > Nzm zasto me to toliko pogodilo/dirnulo, ta skromnost i zahvalnost, ma ne umem da opisem osecanja...Ja decu obozavam iako nemam.. > Inace se restoran nalazio na periferiji grada, ja to nisam ni znala, nego eto u razgovoru sa njima.. I oni me ljudi ladno odveli tamo, '' da ne trazim na mapama'' itd. > Jedna divna porodica, I jedna divna saradnja.. > Ima tu jos dosta detalja, ali ukratko.. Zauvek urezano Jaao kako je to divnooo❤️ e ovo je retkost čuti i koliko zapravo divnih ljudi ima..
2022 12 14
Jaoo koja tema :D Osvezenje jer u poslednje vreme sve neke negativne teme, negativna energija po sajtu vlada.. Imam dosta dobrih saradnji, dosta novih prijatelja se izrodilo iz tih saradnji.. Prosto ne znam koga bih izdvojila, sve su sjajne saradnje. Uhhh... recimo pohvalila bih i preporucila clanice: https://mojekrpice.rs/debela_devojka-166981 https://mojekrpice.rs/kapucino-183946 https://mojekrpice.rs/bubamarasd-3699 https://mojekrpice.rs/skellingtonka-85543 i jos mnogo clanica <3
2022 12 14
Uglavnom sam imala lepe saradnje, ali ako izdvajamo neka to bude poslednja saradnja..Vanja Ristić, predivna devojka i jako korektna.
2022 12 14
> stlead: > Definitivno kad mi je <3 srebrna <3 poklonila cvece! I to tri pelcera! I plus poslala je kao CC! <3 <3 <3 <3
2022 12 14
> Ball_star: > Ja sam se stvarno odusevila,toliko reci hvale imam. > Kao poklon sam dobila masku za lice,nalepnice i fotrolu za naocare. Stvarno predivnoo. > Pritom mi je clanica napomenula da prikikom svake sledece kupovine imam popust jer smo vec saradjivale > > MaagicniOrman: > > Ball_star > > Prelepo.. Obozavam kad je predmet lepo upakovan, ali da budem iskrena sama cesto ne stizem uvek bas najbolje da ga upakujem zbog obaveza.😮‍💨. Ali da neko napise zahvalnicu za saradnju, zaista treba to ceniti bas..😍 o pokloncicima da ne pricam, jako velikodusan gest, pa makar neka sitnica uz kupovinu, ne pricam o tome da neko poklanja nesto vredno. Osim ako nije u mogucnosti za vise.😃 A kako Vi onda nemate nijedan utisak? Ne mrzi je da napiše zahvalnicu a mrzi je da napiše utisak...malo nelogično.
2022 12 14
Meni je to bila prva kupovina na ovom sajtu. Ja sam ostavila utisak nakon sto me je clanica lepo zamolila da ostavim ukoliko budem zadovoljna saradnjom. Bas tim recima… Zahvalnica je bila kartica odstampana na kojoj je pisalo hvala na kupovini,a ne neki roman ili pismo zahvalnosti 😂 A i ja nisam prodala do sad ni jednu stvar da bih mogla da imam pozitivan utisak,samo sam kupovala.
2022 12 14
> Tashke_nis: > Jedna koja ce mi zauvek ostati urezana.( Inace je kupovala dosta puta od mene.) > Ja zivim I Nisu, a Marija u Leskovcu. I jednom se poklopilo da imam neku proslavu tamo, a njoj sam trebala da posaljem paket sutradan. Predlozila sam da joj donesem licno kad vec idem tamo. > Dogovor sklopljen, nasle smo se tamo, ona je dosla sa muzem I detetom, '' da mi se dete zahvali'': jer sam joj poslala schruncie gumice na poklon. Sto me je pokidalo, jer meni je to bila sitnica(u glavi misli jure trebala sam vise) , a tom detetu nmg da vam opisem koja sreca. > Nzm zasto me to toliko pogodilo/dirnulo, ta skromnost i zahvalnost, ma ne umem da opisem osecanja...Ja decu obozavam iako nemam.. > Inace se restoran nalazio na periferiji grada, ja to nisam ni znala, nego eto u razgovoru sa njima.. I oni me ljudi ladno odveli tamo, '' da ne trazim na mapama'' itd. > Jedna divna porodica, I jedna divna saradnja.. > Ima tu jos dosta detalja, ali ukratko.. Zauvek urezano ❤🥰
2022 12 14