Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koja je fora sa kategorijom dom

Vidim da stoje tacne, poslužavnici, povremeno kucnu aparati, vokali, tacne, escajg itd. Ja stavim case kristalne obrisu mi. Iako realno takvo posude vise sluzi za dekoraciju. Zasto moze fildžan i solju za kafu i bokal, a vase ne mogu? Tacne isto, ja stavila tanjirice desertne kristalne, obrisano a tacni vidim ima non stop
2023 01 29
> Debela_devojka: > Vidim da stoje tacne, poslužavnici, povremeno kucnu aparati, vokali, tacne, escajg itd. Ja stavim case kristalne obrisu mi. Iako realno takvo posude vise sluzi za dekoraciju. Zasto moze fildžan i solju za kafu i bokal, a vase ne mogu? Tacne isto, ja stavila tanjirice desertne kristalne, obrisano a tacni vidim ima non stop Moze slika tih tanjirica kristalnih i cena? Hvala
2023 01 29
Ima i čaša i šolja i bokala, nije mi jasno kakva su pravila za kategoriju dom ali ima svega na sajtu.
2023 01 29
Pa, da, a meni uvek obrise
2023 01 29
Ja stavila ukrase tj.dekor i gle za divno cudo oglas je tu
2023 01 29
Da, kategorija se deli na tekstil i dekor. U okviru svake postoje potkategorije. Ne sme da se kači ono sto nije navedeno u potkategoriji. E sad, fora je sto pepeljare stavljaju u "Vaze" itd pa stoje i dalje, znaci selektivno sankcionisanje. DD, po potkategorijama čaše nisu dozvoljene. 😏
2023 01 29
Pa, vidim da nisu, nego kazem stoje piksle, tacne, usisivaci, a moje case obrisu. Ne bih ni ja okacila case, da ne vidim piksle, solje i posluzavnike
2023 01 30
Nekome smetaju, pa prijavio adminima. 😁
2023 01 30
Bez Admina članice postaju Admini. To su nove Krpice.
2023 01 30
Da napravim paralelu.. Čemu služi kategorija ljubimci na sajtu za garderobu? I ako nije zabranjena oprema za druge ljubimce pored kučića, što ne možemo da objavimo ništa drugo? Realno eno stoji kavez za ptice i niko ga ne briše, a ja kad stavim tako nešto odmah ode. Gluposti. Te kategorije ne treba da postoje. Sajt je za krpice kao što piše i to je to, u suprotnom postaje lalafo
2023 02 02
Takođe, sajt je pun knjiga i klizaljki i čega sve ne, a onda brišu pogrešno obeležene farmerke...
2023 02 02