Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dečiji kreveti, savet?

Dečak ima 4 godine. Koji krevet uzeti? Mislim na dimenzije? Ne bih da mu menjam posle dve godine. Onaj 160/80 mi deluje mali. Ima neki 190/90. Da li je to ok? Ima li dušek tih dimenzija? Da se ne zeznem pa da dušek ne postoji u tim merama. I kakav dušek uzeti? Pena, žičana jezgro? Molim vas za svaku vrstu saveta, jako mi je bitno da mu tu prvu sobu uradimo kvalitetno i pametno.
2023 02 11
Uzmite Ikea produzivi,svi ga hvale,a raste zajedno sa detetom. Mi bas trazimo ram tog krevetac,a dusek cemo nov uzeti.
2023 02 11
Ja sam skoro kupila krevet za sina 3 godine na sajtu svet kolica ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6fc60348144d17dc034fb51be341fbc9.jpg) Pun pogodak je bio!!! Imali smo problem da je samo samnom hteo da spava pa sam mislila da mora biti nesto zanimljivo da bi ga ubedila da soava u njegovoj sobi. I obozava ga!
2023 02 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3b93e0f947346267b7f51889a372d4f5.jpg) Mi smo ovaj kupili, isto je tako sa 4 presla u sobu, sada ima 10 i jos uvek je ok. Dusek smo po preporuci proizvodjaca uzeli, rade i po meri a ovaj tanak sto je isao uz krevet smo stavili u fioku pa mladji brat ponekad legne tu. 180x60cm je ok ako dete mirnije spava, sto je kod nas slucaj. Da se vrti mislim da bi vise bila na podu.
2023 02 14
Moj mnogo nemirno spava, bračni krevet nam je ogroman, on izbaci muža, mene i još jedno dete iz njega kao od šale 😂 gledala sam i ja te montesori kućice, i njemu se to najviše dopada, imaju ih u dimenziji 190×90 ali ne znam postoji li takav dušek. Koliko je praktična kućica u smislu kako prici da se namesti posteljina i td?
2023 02 14
I moj je jako nemirno spavao ali se sad valjda smirio, ne znam, nisam ga jos pronasla na podu ujutro😀 Sa krevetom je dosao dusek, bas tanak i trvd i mislila sam da mu nece odgovarati ali eto suprutno je ispalo tako da jos nisam trazila dusek u toj dimenziji. Sta se tice posteljine, nema problema, sve je otvoreno i moze se lako dohvatiti. Kao na slici sam mu zamotala gore led svetla koja gore noci, bas je romanticna atmosfera i stvarno voli
2023 02 14
Jedino da oni ne rade montazu. Krevet je dosao sa bexom i ja pitam kurira hocete Vi da ga namestite a on mene gleda😁
2023 02 14
Imam kompletnu dečiju sobu Ikea na prodaju , javi se 0649846553
2023 02 20