Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Online kupovina - Najbizarniji promasaji

Ako Vas ne mrzi, podelite sa nama najbizarnije promasaje koje ste napravili pri online kupovini. U smislu da ste narucili neki komad u jednoj boji, velicini (koje ste Vi sami brzopleto drugacije procenili) a onda se skoro onesvestili kad ste otvorili paket 🤣 (Naravno ne mislim na prevare i kradje, nego nase gluposti, lose procene, brzopletosti i sl.) Svi smo nalozeni na kupovinu u par klikova, kraljevski, al kad nesto prvi put narucim, pa kad treba da stigne, znojim se... A opet ceo dozivljaj je nekako... adiktivan 😅
2023 02 12
Ja kad sam sa DDG sajta porucila crne mom farmerke u 36 velicini, misleci da je to S. Stigle su mi farmerke u koje sam mogla da stanem tacno dva puta, ali bez preterivanja. Sokirana sam i sad tim promasajem 😁
2023 02 12
> njelena360: > Ja kad sam sa DDG sajta porucila crne mom farmerke u 36 velicini, misleci da je to S. Stigle su mi farmerke u koje sam mogla da stanem tacno dva puta, ali bez preterivanja. Sokirana sam i sad tim promasajem 😁 Jao jel bio konfekcijski 36 hahahaha odlicno :')
2023 02 12
Da 😂 medjutim, ostao bio samo taj broj i ja nisam uopste razmisljala. Kamo srece da je bilo jos velicina, pa bih provalila 😁
2023 02 12
Ja sam iz dosade narucila sminku sa jednog sajta, skoro. Dobro je, pa nije puno kostalo. Stigli su mi proizvodi cije boje veze nemaju sa onim bojama na sajtu a pritom su mi poslali takoreci brojeve koje sam i htela, tu greske nije bilo. Onda sam uporedjivala opet sa razlicitih uredjaja. Boja koju su oni predstavili kao jarko roze, tipa ove sa Krpica, uzivo je crvena, crvena. Uzas zivi 🤣💁‍♀️ Rekoh sebi SMINKUuuuu, nikad vise ovako ✝️ Sad kad i samo pomislim i ruka mi krene da bar nesto pogledam, zigne me odmah.
2023 02 12
Trenutno ne mogu da se setim, uglavnom pazim kad narucujem. Jednom sam na Limundu uzela pidzamu VS oglasena kao S. Ono jeste bilo S, ali neko americko S verovatno je uzorak na ljudima koji se hrane samo u junk food restoranima. Ja sam plivala u onome, meni je to izgledao kao nas XL, ne znam kako drugacije da vam docaram. Fazon kao sto su u Aziji sitni pa su im i brojevi cudni, tako valjda i u Americi rade burger king i mc donalds konfekciju. Ja se uvek vodim evropskim S :')
2023 02 12
Ovo je bilo pre par godina. Naručila sam ove čizme preko instagrama. Čekala sam duže od dve nedelje da stignu, pošto su ručni rad i prave se samo za mene 🤡 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d73c49e860a76ebbcdc1049cd2e7271c.jpg) Žao mi je što nemam sliku, ali zamalo me šlog nije strefio kad su stigle. Ovako nekako su izgledala, i još su bile skuplje nego dogovoreno ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1f8dcffda96588eeaac5e18554f29e8.jpg) Od tada naručujem samo iz proverenih butika i prodavnica. Ja sam naravno platila duplu poštarinu. Pored toga što su neprofesionalni, izuzetno su neljubazni
2023 02 12
Haljinu sa instagram profila dramma_dramma. Nikad mi nista gore nije stiglo, a bilo je promasaja kod mene jer sam maltene osoba koja kupuje iz dosade. Kao prvo, haljina nije sasivena po dogovoru, otvor koji sam rekla da bude na struku bio je na butini. Kao drugo, tako nesto sasiveno i jeftino moje oci nisu videle. Kao da je silo dete od 10 godina, fazon probni rad, haljinica za lutkicu. Cela providna, vidi se pupak, svaki deo tela. Veš nemoguće nositi ispod. Vratila sam je i hvala Bogu dobila sam novac nazad. Devojci bilo krivo jer kaze "sve devojke su zadovoljne i nose" rekoh "onda ne sumnjam da ce se naci kupac i za ovu i da ce biti zadovoljan, ja stvarno nisam." 😄
2023 02 13
Preko jedne grupe na fejsu sam tražila određeni tepih i ostavila sliku koji je tačno. Devojka se javila da ima isti, ja ga naručila, kad sam ga raširila, videla sam da je 3, 4 puta veći od onog sa slike. 🤣 Drugi najbizarniji slučaj je torbica koja mi je stigla u kutiji u kojoj je bio izmet verovatno miša. 😰
2023 02 13
> DoliBlack: > Drugi najbizarniji slučaj je torbica koja mi je stigla u kutiji u kojoj je bio izmet verovatno miša. 😰 Jel moguce? 🤢 Odvratno.
2023 02 13
> DoliBlack: > Drugi najbizarniji slučaj je torbica koja mi je stigla u kutiji u kojoj je bio izmet verovatno miša. 😰 F U J ... posle ovoga ne mogu da pišem svoje promašaje🤮
2023 02 13
> Ejndzi: > > DoliBlack: > > Drugi najbizarniji slučaj je torbica koja mi je stigla u kutiji u kojoj je bio izmet verovatno miša. 😰 > F U J ... > posle ovoga ne mogu da pišem svoje promašaje🤮 Ha haaa
2023 02 14
Moji promašaji se uglavnom tiču kvaliteta i veličine odeće. Sad zbog takvih sajtova, bukvalno samo kupujem second hand jer je osoba slikala svoj predmet onakav kakav je trenutno. Sve izmereno i sve se vidi. Na krpicama nisam imala promašaje kao na drugim većim sajtovima. Elem, da se bacimo na primere... Moja prva online porudžbina je bila (jeste, pogodili ste!) sa ali expressa. Mesecima sam gledala jednu crnu jaknicu, koja je na njihovim modelima tako dobro stojala. Rekoh, kvalitet neće da bude sjajan, ali za 20 dolara što da ne, baš mi se sviđa. 🥲 Odaberem 2 broja veće jer znam da su im čudne veličine i čekam večnost da stigne. E kad je napokon došao paket (težak sumnjivo malo za jaknu 🤣) imala sam šta i da vidim. Jakna je kao za dete od 10 godina, znači struk mi je bio kod grudi, džepovi za bebeće ruke, kapuljača isto. Boja već izbledela. Materijal kao velur i to iznošen. Zato sad kad vidim da preprodaju takve jakne sa alija, koristeći naravno slike sa sajta, jer kad su se oni zajebali neka se zajebe i neko na krpicama, volim da upozorim ljude negde na forumu. To đubre ne vredi ni dolar. Druga situacija - too good to be true - prelepa gothic odeća na sajtu dresslily. Naravno, jesu oni negde napisali da je više za plus size žene, ali realni sve slike su im na modelima koji su mršavi! ☹️ Ovo uopšte nije fer za žene koje kupuju plus size odeću, a tek za nas ostale koji upadamo u zamku. Naravno, nude sve veličine, od XS naviše. Samo su zaboravili da napomenu da XS odgovara klasičnom XL, i tako dalje. Kad mi je stigao kaputić, ispostavilo se da je više vreća za krompir. I po veličini i po kvalitetu. Kao da su isekli neki veliki kišobran i našili mu dugmiće... I treća situacija - farmerke sa sajta DDG fashion. Veličina bar za 3 broja manja od moje, iako znam šta sam poručila. Nigde ne piše da su džepovi samo nacrtani (mrzim fejk džepove 😨) i da su farke praktično helanke sa printom...
2023 02 14
Meni je stvarno najbizarniji promašaj sa e baya. Cesto kupujem. I stvarno u 99% slucajeva potrefim i da je roba dobra i da velicinu. Medjutim jednom sam porucila haljinu, dugu, onako traka preko stomaka, pola stomaka se vidi ledja gola, stigla mi je haljina, velicina odgovara, lepo ona izgleda, ali nema apsolutno nikakvu postavu, a svetlo plava, kao zavesa onaj materijal, sve se vidi 😂😂😂 a ja htela na neku svadbu da je nosim. Na kraju je bila ODLICNA haljina za plažu i jos sam je par godina kasnije ovde prodala, i dalje je bila kao nova
2023 02 14
Ivet shop lose naznacene velicine. Lepo pise velicina od do oznaka M. Stigne haljina oznake M sa skroz drugim merama od onih koje su navedene. Mojoj drugarici su poslali haljinu koja je vise bluza nego haljina. Mislim da su samo nalupali mere i velicine. 😄😄😄😄😄
2023 02 15
1 2