Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pratioci -kako ih steći?

Kako dobiti pratioce? Ja prodajem nove i kvalitetne stvari po pristojnim cenama ali ne mogu da doprem do ljudi… Hajde da se medjusobno za pratimo 🔗💕
2023 03 28
Мени се баш допада Ваша понуда, не знам како нисте остварили више сарадњи... :( Претпостављам да је понуда на сајту постала баш баш велика и да је тешко постати уочљив, мада видим да поједини предмети код Вас имају баш доста прегледа и "лајкова". Надам се да ће и продаја кренути. Ја сам већ пикирала неке комаде и надам се некој скорој сарадњи. :)
2023 03 28
> JelenaLenaZivic: Hvala na lepim rečima :) Ja ne vidim preglede i lajkove. Iskreno,ne znam kako sve funkcioniše…nadam se da ću vremenom postati “vidljivija” većem broju ljudi. Sada ću da zapratim vaš profil 🎯 Pozdrav
2023 03 28
Caoss, totalno Vas razumem, sobzirom da sam u istoj situaciji, ali tu smo da se medjusobno podrzimo.💖
2023 03 28
> smallsale: > Caoss, totalno Vas razumem, sobzirom da sam u istoj situaciji, ali tu smo da se medjusobno podrzimo.💖 Zapratila :) pozz
2023 03 28
Iskreno moje misljenje je da je samo potrebno sto vise objava i reklame poput foruma Rasprodaja. Moje iskustvo je da moji pratioci kao i oni koji stavljaju predmete u omiljene nikad nista nisu kupili
2023 03 28
> Jovana.R.2207: > Iskreno moje misljenje je da je samo potrebno sto vise objava i reklame poput foruma Rasprodaja. > Moje iskustvo je da moji pratioci kao i oni koji stavljaju predmete u omiljene nikad nista nisu kupili Hvala ☺️
2023 03 28
Da li je neko plaćao oglase kako bi poboljšao vidljivost? Ja nisam dovoljno aktivna, trebalo bi češće da objavljujem. Čini mi se da ljudi dolaze samo kada nešto novo postavim, tog dana i onda ništa.
2023 03 28
> Lady_V: > Da li je neko plaćao oglase kako bi poboljšao vidljivost? > Ja nisam dovoljno aktivna, trebalo bi češće da objavljujem. Čini mi se da ljudi dolaze samo kada nešto novo postavim, tog dana i onda ništa. Ja sam placala, nikad predmet svoj nisam videpa na pocetnoj strani. A ni produktivnost nisam videla, pa sam od toga odustala. Onda sam shvatila da pomaze jedino objavljivanje novih predmeta
2023 03 28
> Beba17041: > > Jovana.R.2207: > > Iskreno moje misljenje je da je samo potrebno sto vise objava i reklame poput foruma Rasprodaja. > > Moje iskustvo je da moji pratioci kao i oni koji stavljaju predmete u omiljene nikad nista nisu kupili > Hvala ☺️ Nema na cemu 😊🌸
2023 03 28
> JelenaLenaZivic: > Мени се баш допада Ваша понуда, не знам како нисте остварили више сарадњи... :( Претпостављам да је понуда на сајту постала баш баш велика и да је тешко постати уочљив, мада видим да поједини предмети код Вас имају баш доста прегледа и "лајкова". Надам се да ће и продаја кренути. Ја сам већ пикирала неке комаде и надам се некој скорој сарадњи. :) Da, slazem se. Clanica ima lepu ponudu. :-)
2023 03 28
Previše je stvari, radnje nude sve jeftiniju robu i popuste po šoping centrima. Nije više niko zainteresovan da da više od 2000 din na stvari ovde. Ima naravno neko ko će se naći, ali retki su slučajevi to postali.
2023 03 29
Da,bas tako. Previše je garderobe u ponudi,vlada prezasićenost. Hvala svima na učešću u temi 💕
2023 03 29
> Beba17041: > Da,bas tako. > Previše je garderobe u ponudi,vlada prezasićenost. > Hvala svima na učešću u temi 💕 Evo i ja sam Vas zapratila. Ne znam kada ste se pridružili sajtu, ja sam od kraja prošle godine. Ako ste novi, potrebno je strpljenja, malo da se oglašavate na forumu, da bi Vas ljudi zapazili, kao i da pratite podforum Tražim, pa da tamo nudite svoje stvari kada neko zatraži nešto što imate. Moje iskustvo je da je negde od početka godine dosta slabija prodaja, a recimo lično sam dodavala mnogo lepše stvari. S tim da sam pre neki dan u jednom danu ostvarila dve saradnje. Tako da, nema pravila. 🌼
2023 03 29
Pozdrav moj savet su tagovi ako imate Zara, Mona stvari obavezno to stavite , kao i novo. Takodje dobre slike prodaju stvari. Reklame sam placala one su mi se onako pokazale.Ka često i korigujem cene .
2023 03 30
1 2 3