Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sta nosite ovih dana?

Pozdrav dame, nekako imamo malo novih tema u podforumu Moda pa da ga ozivimo :) Sta nosite najradije ovih dana u prelaznom periodu? Svakodnevne kombinacije, za posao, fax, svaki dan. Zavisi od zivotnog stila :)
2023 04 02
Ja sam vecito u helankama, i gore tunika ili majica, dole nosim patike, znaci sportski tip :")
2023 04 06
Volim košulje sa kožnom haljinicom preko (bez rukava) i nekim čizmama, nesto slicno martinkama. Zavisi koliko je hladno, uglavnom prebacim kožnu jaknu preko ili kaput. Inace ne podnosim pantalone,farmerke ni ništa na koži, ne znam zasto🤣 neudobno mi je i jedva cekam lepo vreme da mogu haljine🍀
2023 04 06
Mogu da se nose sad i haljine npr uže, sa dugim rukavima i sa grilon unihopom. Doduse uglavnom crne, jer mi ne ide nista drugo sa crnim grilonom. Ja licno jako volim taj urbaniji stil, kombinujem sa koznom jaknom, moze super da izgleda
2023 04 06
Ja jedva čekam da prodje ovo zimsko vreme i da konačno mogu da nosim haljinice i kombinezone 😍 najbolje se osećam u tome. Zimi haljine nosim uz helanke ili neki deblji unihop. ukoliko niste probale, mnoge haljine super stoje uz npr crne helanke. Jedino što više ne mogu da nađem da kupim skroz crne helanke, uvek imaju neke cirkone, natpise, sličice... 🙄 Eto, ako neko ima preporuku gde kupiti obične crne pamucne helanke sa elastinom, puno bi mi značilo 🩵🩷
2023 04 06
Evo u cik proleća. hulahopke, šal i kaput :)
pre 7 dana, 19:41