Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Shein Poručivanje iskustva

Da li je neka od vas poručivala kupaće i sl direktno sa Sheina i da li se plaćaju poštarina i carina? Kako to funkcioniše? Ako možete da mi napišete iskustva vezano za poručivanje i kvalitet, ili ako imate predlog za još neki sajt? 🌸
2023 04 05
Imam u ponudi nekoliko stvarcica od Shein marke, po meni je skroz ok kvalitet .Nisam narucivala preko sajta, uglavnom kupim sebi u nekoj radnji pa omasim vel i onda zavrsi ovde da prodam
2023 04 06
Nikako se ne isplati naručiti za Srbiju. Poštarina je oko 20€, a sve preko 50€ podleže carini. Znači moraš kupiti proizvode u manjoj vrednosti od 30€ i na tih 30€, dati 20€ za poštarinu. Carina ti je od prilike 33% ukupne vrednosti proizvoda i poštarine. To što naručiš na sajtu plaćaš odmah karticom, carinu i dodatne troškove nakon carinjenja ili pri preuzimanju - zavisi ko je špediter.
2023 04 06
Hvala 🌸
2023 04 07
Što se tiče kvaliteta, sasvim ok. Imam neke stvari sa Sheina u ponudi jer sam omašila veličinu. Ali carina i troškovi su baš dosta. Naplaćuju carinu, pdv i DHL uslugu carinjenja koja je oko 30 eur. Mene je na kraju izašlo duplo skuplje.
2023 04 07
Osim ako nemas nekoga iz inostranstva ko ce ti doneti te stvari, ne radi to. Stvari su na nivou New Yorkera i Terranove. Narucivala sam preko drugara za 60€ zbog besplatne postarine i nekog popusta, zadovoljna sam, sve super stoji, pola je bilo od pamuka, ali se ne bih usudila da doplatim jos 20€. Isto vazi za Pretty Little Thing i druge online fast fashion radnje. To sto ih velica prosecna influencerka ne znaci da je dobro.
2023 04 07
Hvala na savetima💕
2023 04 09
Naručivala sam više puta sa shein-a. Carina se ne plaća jer vam dostavlja DHL, svakako dostava je besplatna za iznose preko 129$, ukoliko naručite ispod 129$ onda se plaća shippment oko 24$. Što se dostave tiče jednom mi je paket stigao za 7 dana a jednom posle mesec ipo tako da sve zavisi
pre 19 dana, 08:27
Je l' neko skoro poručivao? Sviđa mi se nekoliko stvarčica i obratila sam se devojkama koje uslužno naručuju, međutim, računaju samu originalnu cenu (SHEIN daje popuste na količinu, iznos itd.) i ne zanima ih da umanje, još uz to traže 1000+ dinara za uslugu i još 500 dinara za poštarinu. Tako da ima li neko informaciju u vezi carinjenja? Eparamonnn je napisala da se ne plaća, pa me zanima je l' još neko probao?
pre 2 dana, 11:48