Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Brisanje prodate garderobe DA ili NE?

Još uvek nisam pročitala ništa vezano za ovu temu a danas mi je iskreno pala na pamet. Da li brišete prodatu garderobu ili samo označite kao "prodato". Da li se na taj način samo gomilaju stvari? Mislim da je preglednije i lakše drugim korisnicima da pregledaju šta sve ima na profilu ako obrišemo ono što je prodato. Šta vi mislite? Pišite mišljenja🫶🏼
2023 04 23
Ja licno brisem sve prodato nakon sto clanica javi da je sve okej. Meni je tako preglednije, a i nervira me kad trazim nesto i nadjem, a pise prodato 😂
2023 04 23
> njelena360: > Ja licno brisem sve prodato nakon sto clanica javi da je sve okej. Meni je tako preglednije, a i nervira me kad trazim nesto i nadjem, a pise prodato 😂 Mislim da nas sve to iznervira😂 Iskreno uvek označim sa "prodato", ali sam razmišljala da obrišem tu garderobu. Utisci svakako stoje🤷🏽‍♀️
2023 04 23
Brisem nakon javljanja kupca. Zasto bih zatrpavala svoj profil beskorisno?
2023 04 24
> TatCat: > Brisem nakon javljanja kupca. Zasto bih zatrpavala svoj profil beskorisno? Upravo tako. Vidim nekim članicama kod polovine predmeta stoji prodato a sigurno nije sve prodato u poslednjih nedelju dana. Nema smisla zatrpavati sajt. Po meni ti oglasi samo stoje kao mamac da se pregleda njihov profil.
2023 04 24
Postoji pravilo brisanja oglasa Kada gledam neciji profil i vidim da cuvaju te oglase, a uzele su novac i ocenjene su pod uslovom da je to realizovano tako, meni je nepregledno. Jedino ako su sve to prodale pa nije stiglo do kupca i cekaju odgovor. Nemoguce za nesto od pre mesec dana ili za pola profila. Ali tako je kako je. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f52c498c5b277b80439f8da0aa7264f9.jpg)
2023 04 24
Oznaka prodato stoji dok članica ne javi da je preuzela ili bar dok ne stigne post net uputnica, pošto mnogi samo uđu jednom na sajt da kupe i ne jave se nakon preuzimanja. Nema potrebe da stvari stoje na profilu duže
2023 04 24
I ja brisem cim kupac preuzme i javi utiske
2023 04 24
Cim kupac javi da je preuzeo, razmenimo ocene , ja prodate stvari brisem
2023 04 24
Meni admini obrisu posle nekoliko dana nakon sto oznacim da je prodat model 😊
2023 04 24
Ja takođe brisem nakom što kupac javi da je preuzeo i da je sve u redu zbog preglednosti profila
2023 04 27
Brisem nakon sto se kupac javi ili ostavi utisak, a inace se prodati oglasi brisu posle 20 dana automatski koliko sam primetila.
2023 04 29
Ne podnosim kada mi je natrpan profll, obavezno brisem kada kupac javi da je preuzeo, mnogo je preglednije :)
2023 04 29
Ne brisem jer admin obrise za nedelju dana od kada stavim da je prodato, a nemam ni mnogo stvari. Znam clanicu od koje sam kupila a stoji oglas kao da je idalje dostupno. Mozda ima nekoliko komada posto je novo, ali ako to radi zbog preglednosti profila onda je bas jadno.
2023 04 30
Brisem, da. I radi preglednosti, naravno.
2023 05 04