Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nisam prodala nista skoro godinu dana

Kako vama ide prodaja? Kod mene skroz stalo a mislim da su mi cene ok, kao i roba
2023 04 24
Vi i nemate ništa na profilu. 🤷‍♀️🤔
2023 04 24
> emilyy: > Vi i nemate ništa na profilu. 🤷‍♀️🤔 Ima, navedeno je u opisu profila
2023 04 24
> emilyy: > Vi i nemate ništa na profilu. 🤷‍♀️🤔 Rekla bih da devojka koristi drugi profil za prodaju. Svakako, saosecam se sa njom, slicna prica.
2023 04 24
Kod mene je islo fino, ovih dana malo slabije. Mada dosta spustim cene, ponudim. Bitno mi je da se oslobodim stvari, tako da bih pristala i da neko ponudi po 300 dinara za novo.
2023 04 24
Generalno prodaja slabo ide.Vec su krenule akcije popusti po prodavnicama.
2023 04 24
Meni ide super kad se potrudim. Kad izbacujem dobru garderobu,koja je mozda sad potrebna,lepo slikam,saljem poruke da mogu da spustim cenu kome se svidja i tako najvise i prodam
2023 04 24
Meni ovde jako slabo. Samo pitanja za razmene, koje ne radim… Ali, zato na fejsbuku, neverovatno bolja prodaja…. 🥰
2023 04 24
> Danijela234: > Meni ovde jako slabo. Samo pitanja za razmene, koje ne radim… Ali, zato na fejsbuku, neverovatno bolja prodaja…. 🥰 Danijela, gde kacite na fejsu? Ja nista nisam uspela preko fb da prodam :'(
2023 04 24
Mozda da probate neki novi nacin slikanja? Slike dosta uticu na prodaju po mom misljenju, mada je potraznja jako opala u poslednje vreme, cini mi se da se dosta devojaka zali kako im ne ide...
2023 04 24
Kačim u Prodaja Zara, Shoping kod trendice, VIP Djina, Kraljice kupovine, uglavnom kucajte prodaja i gledajte sve grupe koje imaju preko 10.000 članova. Zaboravih i ovu grupu, ovde najvise prodajem, Garderoba se moze narucivati iz Nemacke, tako ide naziv… Srecno😘
2023 04 24
Lirina prodaja, Brutalna, kupoholicarke&poklonholicarke, prodaja zamena, H&M Bershka, setih se i ovih.. :)
2023 04 24
Meni krene cim se nakanim da slikam, premerim i postavim nesto. To pokrene i ranije postavljene stvari. Kad ne postavljam, kao da sve stane momentalno. Ovde i spustim cene jer ne placam proviziju. Na FB OK ide, ali moras da imas zivaca da podizes svoj post, bar po ovih par grupa gde sam ja, za to sam bas lenja. Bila je jedna super expat grupa, u njoj sam haos dobro prodavala, ali me ubijala adminka engleskinja koja mi je slala kilometarske poruke o fotografisanju pa sam napustila, sad se kajem :'), ne znam ni da li postoji vise grupa ni kako se zvala...
2023 04 25
Bas slabo... videcu sledeceg meseca kad ubacim par letnjih stvari, ali prodaja je nikakva ,:( Nemam previse stvari za prodaju, pa kontam da ni ne dopiru krpice
2023 04 25
> Danijela234: > Lirina prodaja, Brutalna, kupoholicarke&poklonholicarke, prodaja zamena, H&M Bershka, setih se i ovih.. :) Hvala puno, uspela sam odmah danas da prodam nesto preko jedne od grupa :)
2023 04 25
1 2 3