Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je ovde nesto nepravilno?

Ova haljina i oglas obrisani su mi za Uskrs. Tacnije 5 oglasa. Ponovila sam ih nije problem, kao i ovaj, upravo sada slikano. Jedan kolaz je dozvoljen po pravilima. Gde je greska? Hvala svim clanicama koje su duze ovde i znaju pravila. 🌸 https://mojekrpice.rs/items/zene/9821833/raskosna-maksi-cvetna-haljina
2023 04 24
https://mojekrpice.rs/forum/t/576993/saveti-za-postavljanje-slika-u-oglase
2023 04 24
> JasnaVujic: > Stavila sam sada kolaz od samo 2 fotografije. To bi bilo to. 🌸
2023 04 24
Znas kako draga pravila ovde kao da ne postoje meni su obrisani oglasi neki ok ruku na srce nisu bili ispravni jer sam i nova bila tih dana ostao mi je profil sa 4 predmeta imam jos stvari za prodaju nemam vremena da ubacujem vec se samo oglasavam. Nepravedno su mi obrisani oglasi, nepravedno sam bila blokirana 20 dana zbog foruma bez obzira sto sam postavila samo 4 teme i pitala za iskustva odredjenih proizvoda tako da koga upecaju upecaju drugo nzm sta da kazem 😑
2023 04 25
> Zorana333: > Znas kako draga pravila ovde kao da ne postoje meni su obrisani oglasi neki ok ruku na srce nisu bili ispravni jer sam i nova bila tih dana ostao mi je profil sa 4 predmeta imam jos stvari za prodaju nemam vremena da ubacujem vec se samo oglasavam. Nepravedno su mi obrisani oglasi, nepravedno sam bila blokirana 20 dana zbog foruma bez obzira sto sam postavila samo 4 teme i pitala za iskustva odredjenih proizvoda tako da koga upecaju upecaju drugo nzm sta da kazem 😑 Ovo su samo stvari. Zivot je nesto drugo. Obrisu postavimo, ispravim to je to. Bez nervoze. Ima divnih clanica ovde, ja samo tako gledam na sajt.Kupim, prodam...i opet 🫶
2023 04 25
> Zorana333: > Znas kako draga pravila ovde kao da ne postoje meni su obrisani oglasi neki ok ruku na srce nisu bili ispravni jer sam i nova bila tih dana ostao mi je profil sa 4 predmeta imam jos stvari za prodaju nemam vremena da ubacujem vec se samo oglasavam. Nepravedno su mi obrisani oglasi, nepravedno sam bila blokirana 20 dana zbog foruma bez obzira sto sam postavila samo 4 teme i pitala za iskustva odredjenih proizvoda tako da koga upecaju upecaju drugo nzm sta da kazem 😑 Kad sam tek napravila profil obrisano mi je nekih 5 predmeta, imala sam pored svojih slika i po jednu sa interneta(kako stoji). Iskreno nisam ni znala za pravila tad, potom sam kopanjem po forumu našla. Samo mi nije jasno zašto moje, bez ikakvog upozorenja, poruke, bilo čega a toliko ih stoji sa isključivo slikama sa interneta. Bilo bi dobro kad bi npr postojala neka funkcija za admine da kad brišu predmet izaberu razlog iz menija (slično kao odabir kategorija) i da se onda šalje automatski poruka članu o tome. (Pa ako neko ovo čita eto ideje za mali update). Stvarno verujem da dosta njih ni ne zna koja pravila krši.
2023 04 25
> Her_Fashion: > > Zorana333: > > Znas kako draga pravila ovde kao da ne postoje meni su obrisani oglasi neki ok ruku na srce nisu bili ispravni jer sam i nova bila tih dana ostao mi je profil sa 4 predmeta imam jos stvari za prodaju nemam vremena da ubacujem vec se samo oglasavam. Nepravedno su mi obrisani oglasi, nepravedno sam bila blokirana 20 dana zbog foruma bez obzira sto sam postavila samo 4 teme i pitala za iskustva odredjenih proizvoda tako da koga upecaju upecaju drugo nzm sta da kazem 😑 > Kad sam tek napravila profil obrisano mi je nekih 5 predmeta, imala sam pored svojih slika i po jednu sa interneta(kako stoji). Iskreno nisam ni znala za pravila tad, potom sam kopanjem po forumu našla. > Samo mi nije jasno zašto moje, bez ikakvog upozorenja, poruke, bilo čega a toliko ih stoji sa isključivo slikama sa interneta. > Bilo bi dobro kad bi npr postojala neka funkcija za admine da kad brišu predmet izaberu razlog iz menija (slično kao odabir kategorija) i da se onda šalje automatski poruka članu o tome. (Pa ako neko ovo čita eto ideje za mali update). Stvarno verujem da dosta njih ni ne zna koja pravila krši. Za slike sa neta znam. To sam vec shvatila iako ih ima mnogo na sajtu. Ja sam imala kolaz od 3 fotografije, dozvoljene su 2. Nije problem jer zaista sa 5 fotografija nemoguce je da se prikaze predmet, ali je zato viber tu. Zato snimim i video direktno kada se cujem sa clanicom. Mislim da je to najispravnije.
2023 04 26
> BakiNB: > > Her_Fashion: > > > Zorana333: > > > Znas kako draga pravila ovde kao da ne postoje meni su obrisani oglasi neki ok ruku na srce nisu bili ispravni jer sam i nova bila tih dana ostao mi je profil sa 4 predmeta imam jos stvari za prodaju nemam vremena da ubacujem vec se samo oglasavam. Nepravedno su mi obrisani oglasi, nepravedno sam bila blokirana 20 dana zbog foruma bez obzira sto sam postavila samo 4 teme i pitala za iskustva odredjenih proizvoda tako da koga upecaju upecaju drugo nzm sta da kazem 😑 > > Kad sam tek napravila profil obrisano mi je nekih 5 predmeta, imala sam pored svojih slika i po jednu sa interneta(kako stoji). Iskreno nisam ni znala za pravila tad, potom sam kopanjem po forumu našla. > > Samo mi nije jasno zašto moje, bez ikakvog upozorenja, poruke, bilo čega a toliko ih stoji sa isključivo slikama sa interneta. > > Bilo bi dobro kad bi npr postojala neka funkcija za admine da kad brišu predmet izaberu razlog iz menija (slično kao odabir kategorija) i da se onda šalje automatski poruka članu o tome. (Pa ako neko ovo čita eto ideje za mali update). Stvarno verujem da dosta njih ni ne zna koja pravila krši. > Za slike sa neta znam. To sam vec shvatila iako ih ima mnogo na sajtu. Ja sam imala kolaz od 3 fotografije, dozvoljene su 2. Nije problem jer zaista sa 5 fotografija nemoguce je da se prikaze predmet, ali je zato viber tu. Zato snimim i video direktno kada se cujem sa clanicom. Mislim da je to najispravnije. Ja sam prvo mislila da slike sa neta nisu dozvoljene jer ne prikazuju realno stanje predmeta, pa sam vodjena tom logikom stavljala 4 moje i jednu na kraju da prikaže kako predmet stoji. Kasnije sam pročitala pravila i da je to konkretno zbog autorskih prava, što takodje ima smisla. Sad znam sva pravila tako da više nemam problema. Što se tiče kolaža, iskreno mislim da Vam ništa ne znači, sajt svakako smanjuje rezoluciju i kvalitet slike pa će kupci svakako želeti dodatne slike ili video.
2023 04 27
U pravu ste. Kolaz nicemu ne sluzi. Dodatne slike i video se podrazumeva.
2023 04 27