Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kupujem prodajem

Tv kako sam objavila tako sam prodala, telefon kako sam oglasila danima me zvali,čak i za punjače.. od odeće sam prodala nekom klincu pantalone, muškarcu pantalone, zam2 zimske ženske jakne i nešto kozmetike.. e da,prošle godine pred Novu mi je uzeo čovek 20 dečijih kapa da pakuje nekoj deci za paketiće pa mu valjda bilo povoljno☺️ U suštini, mnoogo više aktivnosti i truda treba nego ovde a opet vam donosi mnogo manje nego ovaj sajt.. To je moje iskustvo za prodaju garderobe i smatram da vredi objavljivati samo ono što muškarce može zanimati (ali može i tipa nešto žensko novo sa etiketom pošto guglaju za poklon)..
2023 06 16
Meni na Lalafo ide dobro kad ukljucim promocije, a povoljne su, pa probaj tamo
2023 06 17
Kako šaljete nameštaj i tepihe na primer, evo sad slikam da postavim? A da poštarine nisu preskupe? Imam nove tepihe.
2023 06 18
Mislim da to post express ne prima, eventualno iščitati dimenzije za CC paket, ali nameštaj i veće tepihe mislim da morate privatnim kurirskim službama. Meni je tako sve stizalo.
2023 06 18
Dečko ima profil na KP, kačili smo nameštaj i prodavali preko njega inače odeću nisam nameravala da prodajem baš zato što su mahom muškarci tamo, a i žene ne gledaju odeću tamo (polazim od sebe). Odeću prodajem i na Limundu, zadnja 2 meseca sam prodala dosta pari obuće i nešto odeće nakon licitacija jer to diže preglede dosta, samo niko nije licitirao dok je trajalo 😂 Grupe na Fejsu su ranije bile plodonosne, sad apsolutno ništa tamo ne prodajem
2023 06 20
> Moderna11: > Kakva su Vasa iskustva sa sajtom kupujem prodajem za prodaju? > Jednom prilikom sam davno postavila haljinu iz Diline, ali novu sa kutijom bukvalno sam je za 3 dana prodala. Ne znam da li zato sto sam je bila stavila za 50e sto je dzabe bilo za nju ili je na tom sajtu zaista prodaja bolja nego na ostalim. Sada razmisljam da sve okacim tamo, ali nisu stvari sa etiketom, vec nosene, pa me interesuje da li je neko tamo imao uspesne prodaje sa kratak period? Prodao sam telefon od 250 evra 15 minuta nakon postavljanja oglasa
2023 06 20
A što se Limunda tiče kako vam prodaja ide tamo? Imate li neke sajtove za preporuku što se prodaje garderobe tiče?
2023 06 26
Limundo nikako ne ide. Gore nego ovde.
2023 06 27
Ma ide Limundo ako je cena malo niža. Meni da. Pogotovo dečija odeća. Više sam tamo. I više kupujem tamo. Dajte sebi vremena da se ušemite malo.
2023 06 28
Ako je cena mnogo niža možda da, ali to se ne isplati svima tako u bescenje da prodaju. Iskreno šta god da sam kupila tamo u skorije vreme (a jeftino) je bilo falično, parfem plaćen 6000 presipana kopija u originalnu bočicu, samo sa par stvari sam bila prezadovoljna. Imam preko 800 ocena tamo, ušemljena sam prilično, ali nije kao što je bilo pre. Za dečije verujem da ide, pogotovo u paketima.
2023 06 29
1 2