Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Lotovi - da ili ne?

Da li kupujete lotove, da li ih vredi praviti? Ja sam pravila neke, od po 2, jer te smemo da objavimo kao oglas, ali i od po vise, do 10 krpica, objavljibala ih na podforimu Rasprodaje, i cena bude do 100-150 din po komadu, ali ne ide tako. Zasto?
2023 07 13
Ja te pakete odece prodajem na kp, bas sam pre par dana prodala paket 10 stvari za 2500 ali su stvari stvarno bile moderne i nenosene ili obucene jednom. Razmisljam da napravim jos neki, ali mi nije ostalo puno stvarcica vise :') Ovde na krpicama tako nista nisam prodala, bukvalno sam isto pravila teme na podforumu i imam osecaj da niko nije ni ulazio da pogleda...
2023 07 13
Je l to Kupindo ili Kupujem Prodajem?
2023 07 13
Vredi praviti... ja sam vise lotova prodala nego pojedinacnih stvari...😊
2023 07 13
A gde ste ih prodavali? ☺️
2023 07 13
Ja sam pre nudila kupcima opciju da sami naprave svoj lot. Spustim cene 50% (nekad i više) i obe strane budu zadovoljne. Međutim, kad ih napravim sama ne bude zainteresovanih. 🤷🏻‍♀️
2023 07 13
Ја сам од недавно увела то и надам се да ћу имати мало више среће, пошто и сама волим да узмем по 2-3 ствари од једне чланице Повољније доста изађе
2023 07 13
Ovde sto kaze clanica nista ali sto da ne stavis probas, ja ih prodam uglavnom na limundu
2023 07 13
Meni ti lotovi nikako ne idu, evo baš si me podsetila da ih izbrišem i pojedinačno oglasim. Od kad sam ih spojila, stala prodaja dečijih komada... 🤨😩
2023 07 13
> NShibridi: > Je l to Kupindo ili Kupujem Prodajem? kupujemprodajem
2023 07 14
Lotove sam prodavala na Limundu, ali baš spustim cenu, tipa 20 komada garderobe, 500 dinara. I naravno da se proda. 😀
2023 07 14
Nisam dosad kupovala lotove ali jesam prodavala. Doduše manje, 2-3 komada nisu mi se veći prodavali (samo jedan od 5 komada ali sve Zarine bluze, za uzrast 13-14 kupila neka žena koja nosi XS). Imam neke markirane dečije stvari preostale koje sam htela smešno da prodam u lotu, samo jedna žena u Fejsbuk grupi je bila zainteresovana ali nisam prodala na kraju. Ne znam iskreno da li i koliko je lukrativno, osim ako tehnički poklanjate tu odeću (kao što je mushroom gore navela primer)
2023 07 20
Ja sam jednom kupiła i bila sam prezadovoljna!
2023 07 27