Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Marmelade za suncanje

Treba mi misljenje, jel rade, da li vrede tih para, znam da nemaju spf, ali kao vec sam nabacila neku boju pa necu da izgorim x-) I preporuka za neku konkretno, hvalaa
2023 07 19
Afroditina je odlicna
2023 07 19
Ja imam afroditinu ali me užasava da mažem, toliko me nervira tekstura lepljiva, pa stvarno kao džem. Inače nemam nista protiv devojka koje koriste. Ja imam pola kutije i rado bih ti poklonila🤗
2023 07 19
Do sada najbolja nude&rude Bas se lepo pocrni ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e0de22237b6cb659d9362af92b8b200d.jpg)
2023 07 19
> jana16: > Ja imam afroditinu ali me užasava da mažem, toliko me nervira tekstura lepljiva, pa stvarno kao džem. Inače nemam nista protiv devojka koje koriste. Ja imam pola kutije i rado bih ti poklonila🤗 Znam da mahom svi koriste afroditinu, i videla sam da ima vise vrsta, pa mozda da probate neku drugu. Javljam se u privatnoj poruci :")
2023 07 20
Sad videh, Biobaza ima neki tecni pekmez, trenutno je na snizenju u Liliju, 250 ml- 1000 rsd. > jana16: > Ja imam afroditinu ali me užasava da mažem, toliko me nervira tekstura lepljiva, pa stvarno kao džem. Inače nemam nista protiv devojka koje koriste. Ja imam pola kutije i rado bih ti poklonila🤗
2023 07 20