Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Turisticke agencije

Pozdrav, da li biste mogle da mi predlozite neku dobru turisticku agenciju, pogotovo za last minute ponude, a i uopsteno kojoj ste zadovoljne i za koju ste cule da je dobra? Hvala ❤️
2023 07 19
www.lastminuteponude.com
2023 07 19
Zavisi gde putujete, neke agencije su specijalizovane za određene destinacije.
2023 07 20
Bez ikakve zamerke, godinama putujem preko Argusa i njima sam zadovoljna. Nikad se nije desilo da nesto nije bilo ispostovano, a putovala sam po nekoliko puta godisnje i preko drugih agencija. Jedina agencija za koju mogu da kazem da je treba izbegavati je Sole azur.
2023 07 20
Sve su manje vise iste. Ja sam dobre ponude gledala na oktopodu, halo tours, halo travel, argus, lui travel, monix, mitos... Svakog termina je drugačije što se last minute ponuda tiče, ali ja pu-pu nisam imala problema sa agencijama do sada ikada
2023 07 22
> Oleloleeee: > Bez ikakve zamerke, godinama putujem preko i njima sam zadovoljna. Nikad se nije desilo da nesto nije bilo ispostovano, a putovala sam po nekoliko puta godisnje i preko drugih agencija. > Jedina agencija za koju mogu da kazem da je treba izbegavati je Sole azur. Zanima me zašto Sole Azur,u subotu sam se vratila sa letovanja, maksimalno smo ispoštovani kao putnici,pa da vidim na šta da obratim pažnju za ubuduće.
2023 07 25
Wayout za last minute
2023 07 26
Viva ima najbolje ponude, sto se tiče Grcke, last minute Putovala sam par puta sa njima u Grčku, sve je prošlo kako je i dogovoreno
2023 07 27