Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ljudi koji ne brisu prodate artikle i ne stave "prodato"

Primetila sam sve vise da ljudi ne skidaju sa svojih profila predmete koji nisu vise dostupni. U zadnjih mesec dana mi se tri puta desilo da sam zelela neso da kupim a da je stvar bila prodata. Medjutim to je sve u redu, ne sete se ljudi, ali mi je neverovatno da i nakon sto su mi rekli da je artikal prodat, odnosno nije dostupan, nisu ga uklonili. Stavise, kod jedne clanice sam htela 3 stvari da uzmem, ni jedna od njih nije bila dostupna i ona evo ni dan danas to nije obrisala... Mislim da je bezveze daveti ljudima "laznu nadu" (haha) i generalno pretrpavati sajt stvarima koje vise ne mozemo kupiti. Ne znam da l je jos neka imala skoro slicno iskustvo, ali meni se to stvarno krenulo desavati precesto
2023 07 20
Dešava se stalno, ja ne volim ni da naiđem na "Prodato" kad tražim nešto, jer mi se uvek dopadne i onda me to "prodato" koje naknadno vidim totalno smori. Moram da napomenem da ja ne stavljam "Prodato" I ne brišem predmet dok kupac ne preuzme paket jer ostavljam otvorenu mogućnost povrata robe (iako sam navela da to ne radim, ali eto, spremna sam da izadjem u susret u nekim slučajevima). Čim označim kao "Prodato" dosta njih obriše predmet iz Omljenih, pa mi je bolje da sačekam malo u slučaju da ponovo prodajem. Generalno sve brišem nakon što se kupac javi sa utiscima.
2023 07 20
Psihologija tu igra ulogu. Postoji ona podela ljudi na skupljace i cistace. Skupljaci sve cuvaju, krpice, flasice, papirice, bespotrebne i prevazidjene stvari, pa samim tim im je vrlo tesko da se rastanu cak i sa oglasima prodato.' Druga grupa su cistaci. Cistaci sklanjaju sve suvisno, ali i oni mogu biti preterano revnosni. Spadam u cistace tako da mi je ovo super tema: pitanje 'prodatih' stvari od kojih ne mozemo da se rastanemo pa ih cuvamo makar i virtuelno.
2023 07 20
> SanjaCos: > Psihologija tu igra ulogu. Postoji ona podela ljudi na skupljace i cistace. Skupljaci sve cuvaju, krpice, flasice, papirice, bespotrebne i prevazidjene stvari, pa samim tim im je vrlo tesko da se rastanu cak i sa oglasima prodato.' Druga grupa su cistaci. Cistaci sklanjaju sve suvisno, ali i oni mogu biti preterano revnosni. Spadam u cistace tako da mi je ovo super tema: pitanje 'prodatih' stvari od kojih ne mozemo da se rastanemo pa ih cuvamo makar i virtuelno. Ovo je bas tacno. I ja sam cistac 😂 Cak i ne sacekam da predmet stigne, a obrisem oglas. Lakse mi da vratim novac, nego da mi profil bude nepregledan 🤣
2023 07 20
Znaci svima se dogadja i sve iritira Sad mi je malo lakse 😅 Ne znam Bas je bezveze Nadam se da ce se i u tom smislu desiti neki boljitak na sajtu iskreno
2023 07 21
Ja sam teski sakupljac, al brisem prodato 😂 😂 😂
2023 07 21
> TatjanaMikulic: > Ja sam teski sakupljac, al brisem prodato 😂 😂 😂 Pa to je savrseni balans😃
2023 07 22
> HauteCouture20: > Znaci svima se dogadja i sve iritira > Sad mi je malo lakse 😅 > Ne znam > Bas je bezveze > Nadam se da ce se i u tom smislu desiti neki boljitak na sajtu iskreno Vec je ovo korak napred, pokrenula si pravu temu😃
2023 07 22
> SanjaCos: > Psihologija tu igra ulogu. Postoji ona podela ljudi na skupljace i cistace. Skupljaci sve cuvaju, krpice, flasice, papirice, bespotrebne i prevazidjene stvari, pa samim tim im je vrlo tesko da se rastanu cak i sa oglasima prodato.' Druga grupa su cistaci. Cistaci sklanjaju sve suvisno, ali i oni mogu biti preterano revnosni. Spadam u cistace tako da mi je ovo super tema: pitanje 'prodatih' stvari od kojih ne mozemo da se rastanemo pa ih cuvamo makar i virtuelno. Desilo mi se par puta da kupim nesto, kasnije pridam kad mi dosadi ili obucemnza jednu priliku, a onda dobijem poruku : Zasto prodajete MOJ predmet? Sestro, vise nije tvoj. Jedna devojka se cak naljutila sto na vreme nisam podigla njenu torbu, koju sam platila, kaze necu da ostane u posti pa da je uzme citiram: TAMO NEKO 😂 pa i ja sam TAMO NEKO za tebe, koja je razlika. Ja sam je platila, mogu da radim sa njom sta bocu
2023 07 22
> Debela_devojka: > > SanjaCos: > > Psihologija tu igra ulogu. Postoji ona podela ljudi na skupljace i cistace. Skupljaci sve cuvaju, krpice, flasice, papirice, bespotrebne i prevazidjene stvari, pa samim tim im je vrlo tesko da se rastanu cak i sa oglasima prodato.' Druga grupa su cistaci. Cistaci sklanjaju sve suvisno, ali i oni mogu biti preterano revnosni. Spadam u cistace tako da mi je ovo super tema: pitanje 'prodatih' stvari od kojih ne mozemo da se rastanemo pa ih cuvamo makar i virtuelno. > Desilo mi se par puta da kupim nesto, kasnije pridam kad mi dosadi ili obucemnza jednu priliku, a onda dobijem poruku : Zasto prodajete MOJ predmet? Sestro, vise nije tvoj. Jedna devojka se cak naljutila sto na vreme nisam podigla njenu torbu, koju sam platila, kaze necu da ostane u posti pa da je uzme citiram: TAMO NEKO 😂 pa i ja sam TAMO NEKO za tebe, koja je razlika. Ja sam je platila, mogu da radim sa njom sta bocu Ahaha, pa bas su zahtevne, nema zezanja sa podizanjem paketa, sad ili odmah🤣
2023 07 22
To dovodi do toga da za svaku stvar treba da pitamo da li je dostupna (a ne da se to podrazumeva jer je na sajtu jeli) i da jedna od 5 stvari i bude... Ostale su ili prodate, ili se ljudi ne mogu rastati od toga ili ja evo ne znam :D
2023 07 26