Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka zivota

Sigurna sam da je dosta vas i culo i probalo menstrualne gacice, one koje nisu, a imaju obilna krvarenja onih dana u mesecu, spasicete se. Ja ih nosim nocu i spavam kao beba. Ostavila bih link, ali sajt nece dozvoliti. Ima ih Lili, trenutno snizene na 370 din, 3 para u pakovanju, S/M velicina, Always. Jednokratne, nose se umesto vesa. Ne znam koliko bi bilo prakticno nositi ih preko dana jer se menjaju pri odlasku u toalet, ali su za noc spas. Ima li neko da je probao i delimo li misljenje?
2023 08 23
Mene zanimaju one visekratne, oko 3500 kosta komad i mogu da se nose i do 8, 9 sati
2023 08 24
To nisam probala, neka se javi neko da vidim vredi li i to
2023 08 24
onwa, imate sajt i sve lepo objasnjeno, malo skuplje ali najbolje koje kod nas mogu da se nadju
2023 08 25
> Nevenaaa13: > onwa, imate sajt i sve lepo objasnjeno, malo skuplje ali najbolje koje kod nas mogu da se nadju Jesi li probala? Mislim, zanima me samo level neprijatnosti jer se nose duze
2023 08 25
Nisam probala, ali sam se mnogo raspitivala, i za njih sam dobila najvise preporuka
2023 08 25
> Debela_devojka: > Mene zanimaju one visekratne, oko 3500 kosta komad i mogu da se nose i do 8, 9 sati Koliko? U Slovackoj su za te pare tri ili pet komada. Stvarno nisu normalni sa dranjem ovde. Sacekajte malo da opadne hajp, pojeftinice, besmislena cena za nesto sto je maltene pelena za noc
2023 08 25