Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Humanitarna akcija

Poštovane članice, ovo je prvi put da otvaram temu na forumu. Želim da vas obavestim da sva zarada od prodaje sa mog profila biće uplaćena za pomoć kupovine kuće za Miu Lazović. Ukratko, to je jedna devojka koja ima dvadestak godina i brine se o preko 20 pasa sa invaliditetom, konjem kojeg je takodje spasila i bezbroj maca. Kuća u kojoj trenutno živi je na prodaju i ako ona ne ostane u njoj, sve te životinje neće imati gde. Detaljnije možete pogledati na njenom instagram nalogu i više se informisati. Pozivam i sve vas da učestvujete koliko možete i pomognete. Takodje želim da vas podstaknem da i vi učinite dobro delo, ako ne za ovaj cilj onda za neki drugi, vama vazan, jer nase malo nekome moze znaciti mnogo ❤️
2023 09 02
Poslala sam joj pre nekog vremena 10e, a pridruzicu se i na ovaj nacin. Imam jednu pidzamu, nova WS sa etiketom, Disney dezen u S velicini. Nisam je jos slikala, ali ako neko bude zainteresovan uslikala bih i prodala bih je, a da vi uplatite direktno ovoj devojci na racun. DM
2023 09 02
Poslaću vam i ja nešto para, sledeće nedelje kad mi legne plata. Vi, molim vas, ostavite vaše podatke u inbox, broj računa, pa joj prosledite.
2023 09 02
Ja sam pogledala Instagram stranicu te devojke: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8f83571bcb078b78935875fa60b50d54.jpg) Verovatno su to podaci na koje se njoj direktno moze uplatiti novac… Hvala clanici koja je otvorila temu, imate lepih stvarcica na profilu, ali mi ne Odgovaraju velicine… Tako da cu uplatiti novac direktno devojci kad budem mogla…
2023 09 02
Ako je to sigurno njen račun, može i tako! 🙂
2023 09 02
Daa, nemojte meni, stoje svi njeni podaci na njenom profilu i broj racuna pa mozete tu uplatiti. Bas ste me obradovale i mnogo mi je drago kad vidim koliko ljudi je voljno da pomogne ❤️
2023 09 02