Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Saveti za početnike

Poštovane članice :) Otvorila sam profil kako bih prodala nešto gardarobe koje nijednom nisam obukla, sve će biti sa etiketom, i imam par početničkih pitanja. Da li je među fotografijama dozvoljeno, postaviti i sliku sa sajta, kao i sliku predmeta na osobi (da bi se videlo kako stoji), jer sam preletela par vaših profila i ne videh pomenuto. Još jedna stvar, koji je najbezbedniji način slanja, plaćanja? Videh da preferirate poštu. A plaćanje da li pouzećem, unapred ili nešto treće? Naravno ukoliko do toga dođe :) Hvala unapred i srećno! :)
2023 09 25
Dobrodošla, Nije dozvoljeno nažalost stavljati slike sa sajtova, samo lično slikane fotografije 😃 Poštom je najpovoljnije slanje, jer pored postexpresa postoji i slanje kao CC paket koje je još povoljnije 😃 A za plaćanje ja uvek tražim uplatu unapred, ali kada si nova umeju ljudi malo da budu nepoverljivi, što je opradvano 😃
2023 09 25
Sa sajta ne bi smelo, pre je moglo kao deo kolaza ako se ne varam ali sada ne bi ni tako moglo ja mislim. Slike na osobi je dozvoljeno postavljati, ja licno najvise i volim tako da postavim, osim ako ne prodajem nesto zato sto mi ne stoji :D Sto se tice placanja generalno je najbezbednije uplata na racun unapred kako bi ste se osigurali da ce paket biti preuzet kada ga posaljete, ali neke clanice vise vole placanje pri preuzimanju kada su novi profili u pitanju. Naravno sve zavisi, i profili sa 500+ utisaka nekad nisu imali nijedan, od negde se mora poceti :D Ja sam licno imala odlicne saradnje sa profilima bez ili sa jako malo utisaka, pa ne obracam toliko paznju na to, naravno ako su jeftiniji predmeti u pitanju. Za pocetak je najbolje ponuditi nize cene, kupiti ponesto ili razmeniti kako biste stekli utiske :) Srecno!
2023 09 25
Hvala vam puno devojke! :)
2023 09 25
https://mojekrpice.rs/forum/t/567844/novi-nedozvoljeni-predmeti-i-lista-odgovora-na-cesta-pitanja https://mojekrpice.rs/items/dom/7985409/saveti-za-postavljanje-slika-u-oglase Imate ovde neke korisne informacije. Puno sreće! :)
2023 09 25
Hvala i od mene ;)
2023 09 26
Cao dame :D Ja sam skoro otvorila profil javila mi se devojka da kupi artikal. Trazila mi je broj racuna i podatke gde sam joj poslala racun broj telefona ime i prezime. Nakon toga je nestala :D Da li se moze desiti da je u pitanju neka prevara jer sam se uplasila sto sam ostavila broj racuna? 😂😂 Hvala vam unapred na odgovoru
2023 09 29
> LelaJela985: > Cao dame :D > Ja sam skoro otvorila profil javila mi se devojka da kupi artikal. Trazila mi je broj racuna i podatke gde sam joj poslala racun broj telefona ime i prezime. Nakon toga je nestala :D > Da li se moze desiti da je u pitanju neka prevara jer sam se uplasila sto sam ostavila broj racuna? 😂😂 > Hvala vam unapred na odgovoru Nije prevara, to je ovde sasvim normalna pojava. Traže podatke za uplatu, onda odustanu od kupovine i nemaju osnovnu kulturu da prodavca obaveste o tome, već samo ispare.
2023 09 29
Drage žene, da li neka od vas zna zasto ne mogu da dovršim postavljanje predmeta, prvi put koristim profil, ali mi na kraju kada kliknem na postavi predmet piše da odaberem da li želim da prodam, poklonim ili menjam predmet, iako sam već odabrala da želim da prodam i upisala cenu. Hvala na pomoći 🥰
2023 09 30
> Jelena.Milica: > Drage žene, da li neka od vas zna zasto ne mogu da dovršim postavljanje predmeta, prvi put koristim profil, ali mi na kraju kada kliknem na postavi predmet piše da odaberem da li želim da prodam, poklonim ili menjam predmet, iako sam već odabrala da želim da prodam i upisala cenu. > Hvala na pomoći 🥰 prođite još jednom da proverite da li ste popunili sva polja (pojaviće vam se uporzorenje crvenim slovima sa strane), možda je predugačak naslov ili sadrži smajliće, cena nije u dinarima?
2023 09 30
> Jelena.Milica: > Drage žene, da li neka od vas zna zasto ne mogu da dovršim postavljanje predmeta, prvi put koristim profil, ali mi na kraju kada kliknem na postavi predmet piše da odaberem da li želim da prodam, poklonim ili menjam predmet, iako sam već odabrala da želim da prodam i upisala cenu. > Hvala na pomoći 🥰 Bitno je da izaberete i podkategoriju za artikal. Dok to ne uradite, nece Vam dozvoliti postavljanje. Npr. Zene - Odeca - Haljine - morate da selektujete i podkategoriju haljina, da li je Mini, Maksi itd. Inace nece hteti da postavi artikal🙂 Tako i za sve drugo
2023 10 02
Da li mogu da zamolim neku od clanica za pomoc!? Nova sam ovde, okacila sam neke stvari ali mi mesecima niko nije poslao ni poruku, osim onih koje sam ja slala kada sam kupovala odredjene artikle. Pa ako bi neka mogla da me uputi sta da uradim sa svojim profilom, da li ljudi misle da je lazan posto nemam pratioce ili sto imam samo jedan lajka. Unapred sam zahvalna svakome ko mi pomogne i izadje u susret sa objasnjenjem Lepo vece zelim svima
2023 11 19