Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za čizme kvalitetne od prave kože!!

Zdravo devojke! Molim vas pišite mi preporuku za kvalitetne zimske čizme od prave kože. Šta vi preporučujete? Do sada sam nosila Batine čizme, ali od kako su zatvorili sve Batine radnje ne znam šta da kupim... Trebaju mi neke koje se neće raspasti nakon par meseci ili par puta nošenja. Razmišljala sam da kupim možda Dr Martens ili Steel iz Army shop-a, ali nisam do sada nosila tako da ako neko ima neku preporuku molim vas mi pišite. 🩷🩷🩷
2023 10 15
Ne znam kakav dizajn tražite i da li je u skladu sa Vašim stilom, budžetom, ali kada su kvalitet i trajnost u pitanju, topla preporuka za Blundstone chelsea čizme🤗
2023 10 15
Hvala puno na preporuci! 😊 Tražim čizme za svaki dan, neke koje mogu da izdrže duge šetnje, kišu i da se ne kližu. Bužet mi je 15 000 dinara.
2023 10 15
Mislim da su dr. Martens 20 i nešto hiljada. One su kvalitetne i trajaće godinama, ali meni su ostale u sećanju kao preteške. Ja sam slučajno kupila Aldo čizme pretprošle zime, dopale su mi se i bile na nekom sniženju oko 7000, i zaista su me oduševile, prvenstveno što se tiče udobnosti. Model je sličan Martinkama. Uglavnom njih sam najviše i nosila, i još su super, kupila sam još jedne na kraju u drugoj boji. Inače Labrador i Africa imaju kožnu obuću, Ima nekih modela do 15000. Labrador imam, ali su mi tesne pa sam ih samo jednom nosila, ne mogu da komentarišem "trajnost".
2023 10 16
ShoeStar ima lepe i moderne obuće. Imam neke Antonela Rossi 5 godina već sigurno. Martens uopšte više nije taj kvalitet. Ispucale mi za godinu dana Jadon od 26000...
2023 10 16
> DoliBlack: Martens uopšte više nije taj kvalitet. Ispucale mi za godinu dana Jadon od 26000... Nisam ocekivala da cu ovo procitati :o Ja sam ih imala pre 10 ak godina, bukvalno su vazile za obucu za sva vremena.
2023 10 16
Cula sam da hvale Darkwood cizme/ kanadjanke, ja ih do sada nisam imala, ali razmisljam da ih kupim…
2023 10 16
> Her_Fashion: > Mislim da su dr. Martens 20 i nešto hiljada. > One su kvalitetne i trajaće godinama, ali meni su ostale u sećanju kao preteške. > Ja sam slučajno kupila Aldo čizme pretprošle zime, dopale su mi se i bile na nekom sniženju oko 7000, i zaista su me oduševile, prvenstveno što se tiče udobnosti. Model je sličan Marinkama. Uglavnom njih sam najviše i nosila, i još su super, kupila sam još jedne na kraju u drugoj boji. > Inače Labrador i Africa imaju kožnu obuću, Ima nekih modela do 15000. > Labrador imam, ali su mi tesne pa sam ih samo jednom nosila, ne mogu da komentarišem "trajnost". +1 za dr Martens. Ja sam ih uzela pre par godina i bukvalno su i dalje kao nove. Moja preporuka je Pascal model jer su od mekse koze i ne zuljaju uopste. Ne moraju da se nose 100 godina da bi se “break in-ovale” 😁 ali one su dosta preko budzeta
2023 10 16
Timberland najbolje
2023 10 16
Labrador i tacka. 🤗
2023 10 16
Antonella Rossi iz Shoestara plitke sa visokim djonom sam nosila godinama i dosadile su mi, a čitave skroz, ništa im ne fali, na snizenju su bile oko 55 evra. Ostale nisam bas toliko nosila, ali sve kozne cizme koje sam kupovala su mi trajale, doduše, ne nosim samo jedne u sezoni.
2023 10 16
MJUS imam od 2013. nigde se pomerile nisu, samo je koza malo izbledela, jer su bordo boje. Prezadovoljna, ali nisu bas jeftine...
2023 10 16
> Anja0404: > Cula sam da hvale Darkwood cizme/ kanadjanke, ja ih do sada nisam imala, ali razmisljam da ih kupim… Potvrdjujem.
2023 10 16
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > Martens uopšte više nije taj kvalitet. Ispucale mi za godinu dana Jadon od 26000... > Nisam ocekivala da cu ovo procitati > :o > Ja sam ih imala pre 10 ak godina, bukvalno su vazile za obucu za sva vremena. A pa to je nekad bilo, sad je drugi kvalitet...
2023 10 16
Devojke, hvala vam puno na svim preporukama. Dodala sam još dve hiljade i uzela dr Martens na akciji. Nadam se da će me lepo služiti i da će se isplatiti.
2023 10 16