Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pakovanje paketa - pošta

Danas u pošti mi kaže žena da moram da upakujem svoj CC paket u njihovu žutu kesu, koja košta 25din, samo tako prihvataju. I da to važi i za PE pakete Da li je isti slučaj i u drugim poštama? Šta mislite o tome ? Veliki pozdrav članicama 🌸
2023 10 30
Mislim da to nije tacno, CC paketi se pakuju u kutije ili bilo sta, ali ne u njihove Post express kesice zato sto su to dve odvojene usluge. Meni nedavno nisu prihvatili CC paket spakovan u toj kesici, napomenuto je da mora biti odvojeno.
2023 10 30
Ja sam sad isla slala sam u kutiji inace kad je jedna stvar stavim u obicnu crnu kesu nikad nisu pravili pitanja al zavisi od poste do poste desavalo se da clanice kazu da se u nekim postama bune i izmisljaju moras ovako, onako. Mene su samo pitali da nije hrana unutra verovatno zbog ovog strajka u slucaju da paket duze stoji
2023 10 30
Da li ima slucaja da u posti kod vas (manje poste) zbog strajka ne zele da prihvate paket? Kod mene posta otvorena i rekli mi nema slanja previse je paketa a strajk u toku 😑
2023 10 30
Meni nekad traze njihovu kesicu nekad ne, zavisi ko radi verovatno. Par puta su mi trazili zato sto na nekim kesama navodno nije mogla da se zalepi adresnica
2023 10 30
Evo meni se danas prvi put desilo to da zajtevaju neku njihovu kesu i nadam se da je to samo u ovoj pošti. 🤔 Bas bezveze A sto se tice prihvatanja paketa, uzimaju 😊
2023 10 30
Meni su danas rekli da mora njihova I za PX i CC, slala sam PX I morala sam u tu njihovu, I pokazali su mi tu žutu za CC jer sam pitala. Kaže da je to novo uvedeno pre 2 dana🤷‍♀️
2023 10 30
Ja imam ceo set px kesa i npr, kod mene nece da mi prime px kesu ako saljem cc, moram da izokrenem na crnu stranu.
2023 10 30