Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Diane 35 pitanje

Da li je neko pio i moze da mi kaze koja se tableta uzima prva? Vidim ove tri strelice na jednoj strani ali me buni sto je dole prvi dan sreda, a ne ponedeljak kao na ostalim kontracepcijskim pilulama. Molim Vas samo ukoliko ste sigurni da mi odgovorite hvala 😊 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3703f033b49e79ad1b7508c2bb670484.jpg)
2023 11 06
Pa danas je ponedeljak, kreni od prvog ponedeljka u redu. Ako hoces da pocnes sutra, krenes od prvog utorka. Dani su tu samo da bi lakse ispratila da li si popila svaki dan, ako zelis danas da popijes kreces od ovog ponedeljka iznad ovog kruga u kom pise BAYER. Koliko ja znam tako ide, tako pijem vec godinama i tako mi je objasnjeno. Neko pocne ponedeljkom, neko sredom, a neko nedeljom... Vazno je jedino da pijes svaki dan u isto vreme i da ispijes svih 21, ja sam cak pila i jednu vrstu na kojima uopste nije obelezeno danima vec numerisano ☺️
2023 11 06
A te 3 strelice desno znace samo da sa tog utorka treba da se spustis dole na sredu
2023 11 06
Ja sam pila neke kod kojih se jasno vidi koja je prva , i na njoj pise ponedeljak, nevazno koji je dan zapravo, ti kreces od te i tako znas koja ti je prva. Ne znam da li kod ovih ima veze sa danima ili kako, na kraj cu morati u apoteku da odem da pitam, moram do veceras da popijem
2023 11 06
Pa ako kreces od tog dana koji je i samo svaki sledeci dan pijes uvek ces znati da li si popila i da nisi neki dan preskocila. Ako pisu dani onda ides po danima, ne mozes poceti od nedelje ako ti je dan kada pocinjes sreda. Koliko se ja secam pise u uputstvu od Diane, ne pijem godinama pa nemam pri ruci. Ali mozda ti je najsigurnije da odes do apoteke svakako, radi sebe
2023 11 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/67579468d6e806565d19fe615b545fcd.jpg) Evo nadjoh online uputstvo, mozda ti pomogne
2023 11 06
Hvala puno ❤️
2023 11 06
Kada prvi put krećete da pijete Diane 35, krećete prvog dana menstrualnog ciklusa ( ako je to utorak, krećete od te tablete, prosto da Vam bude lakše da znate da li ste popili tabletu) i pijete 21 dan, pravite pauzu sedam dana i u tom periodu bi trebalo da dobijete ciklus, posle 7 dana krećete sa novom kutijom Diane 35 ( može da se desi da se ciklus i ne završi, Vi svakako krećete sa novom kutijom) Pozdrav!
2023 11 06
Hvala ❤️
2023 11 07
Tablete idu u krug, dan kad krenes da pijes taj dan prvi uzmes i onda u krug... npr ako danas kreces , krenes logicno od utorka (bilo kog) jer svakako tablete idu u krug, to je tako napravljeno samo da bi ti bilo lakse da ispratis i da ne zaboravis da popijes tabletu, a koji utorak ces poceti nije bitno, svakako ces zavrsiti 21.dan jer idu u krug 😁 ja ih pijem godinama, srecno
2023 11 07
Počinjete da ih pijete na dan kada dobijuete menstruaciju, dakle, ako je to utorak, krećete od utorka (bilo kog na kutiji) i samo pratite svaki naredni dan.
2023 11 09