Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sve koje vise ne odgovaraju a traze Mere Slike ovde kačim A MOŽETE I VI da se spasemo

Znam Loki na koga mislis, mislim da je uspela polovini clanova na sajtu da stavi nesto u Omiljeno :') meni se desilo vise puta, a nikad nisam dobila upit... cak sam nudila i popust al' nisam dobila odgovor nikad :')
2023 12 24
> SvetlanaRadic: > Znam Loki na koga mislis, mislim da je uspela polovini clanova na sajtu da stavi nesto u Omiljeno :') > meni se desilo vise puta, a nikad nisam dobila upit... cak sam nudila i popust al' nisam dobila odgovor nikad :') Ahahahaahaha voimjaoca, znala sam da ne može samo meni to da se dešava hahaha
2023 12 24
> SvetlanaRadic: > Znam Loki na koga mislis, mislim da je uspela polovini clanova na sajtu da stavi nesto u Omiljeno :') > meni se desilo vise puta, a nikad nisam dobila upit... cak sam nudila i popust al' nisam dobila odgovor nikad :') Da nije Nadica?
2023 12 24
Vesna... al' ocigledno nije jedina :)
2023 12 24
Ma na nju sam i mislila.. zeznuh ime... selfi, plava, rep 😂
2023 12 24
Meni nije problem merenje već to što ne znaju ni hvala da kažu,da kažu da su odustale,da su se predomislile....Ama baš ništa.
2023 12 24
> SvetlanaRadic: > Vesna... al' ocigledno nije jedina :) VesnaMomirovic ,koja i kod mene ima brdo stvari u omiljenima,a nikada ni odgovorila nije na poruku. Stavlja i musku u zensku garderobu u svim velicinama u omiljeno. https://mojekrpice.rs/milijana1987-41185 osoba koja me je 3 nedelje vozala za deciji skafander. Trazila slike kakav je unutra ,milion pitanja i bez odgovora. Da bi se javila posle 2 nedelje opet i opet nestala. Treca nedelje mi se obraca : "draga prodat je jel da"
2023 12 25
VesnaMomirovic je iskjučivo kupac na sajtu, a ima 93 pratilaca, zahvaljujući tome što lajkuje predmete sa dobrim odnosom kvaliteta i cene. ( Nema svrhe nuditi popuste članicama čije omiljene predmete je praktično nemoguće sve prelistati. 😉)
2023 12 25
Ako zelite da izbegnete silna zapitkivanja, morate detaljno opisati predmet. Svaki predmet izmerite i napišite sastav, a ako stavljate predmete sa spustenim ramenima, kad izmerite rukav, moze delovati kratak, te naznačite kakav je to model i da su rukavi dugi, opisite sastav i debljinu materijala; pišite dužinu haljine na odredjenu visinu. Kada preko celokupnog i detaljnog opisa sa merama krenu da se raspituju, nemate više šta da odgovarate, jer shvatate da ni sami ne znaju šta hoce. Tako ćete izbeci silna dopisivanja u nedogled. Sto se tiče onih koji traže račun za uplatu, pa ispare, to je uobicajena situacija na sajtu i ne znam kako bi se moglo to sankcionisati, sem da se ostavljaju neutralne sa obrazloženjem, pa da admin tri takve neutralne poveze i stavi negativnu. Neke članice traže dodatne slike na viber, da vas imaju u kontaktima zbog eventualne reklamacije. Neko voli da razgovara, imala sam davno situaciju da sam prodavala neke stvari za ćerku i da me žena zvala da se ispričamo 😄
2023 12 25
> jacaikaja: > Ako zelite da izbegnete silna zapitkivanja, morate detaljno opisati predmet. Svaki predmet izmerite i napišite sastav, a ako stavljate predmete sa spustenim ramenima, kad izmerite rukav, moze delovati kratak, te naznačite kakav je to model i da su rukavi dugi, opisite sastav i debljinu materijala; pišite dužinu haljine na odredjenu visinu. Kada preko celokupnog i detaljnog opisa sa merama krenu da se raspituju, nemate više šta da odgovarate, jer shvatate da ni sami ne znaju šta hoce. Tako ćete izbeci silna dopisivanja u nedogled. Sto se tiče onih koji traže račun za uplatu, pa ispare, to je uobicajena situacija na sajtu i ne znam kako bi se moglo to sankcionisati, sem da se ostavljaju neutralne sa obrazloženjem, pa da admin tri takve neutralne poveze i stavi negativnu. Neke članice traže dodatne slike na viber, da vas imaju u kontaktima zbog eventualne reklamacije. Neko voli da razgovara, imala sam davno situaciju da sam prodavala neke stvari za ćerku i da me žena zvala da se ispričamo 😄 Nije ni ovo uvek slučaj. Prodavala sam odelo za skijanje, pantalone su bile tamno sive. Opis je bio ogroman i detaljan, i boja je takođe bila naznačena u opisu. Članica sa puno pozitivnih utisaka se javila i predložila da unapred uplati polovinu iznosa radi rezervacije. Pristala sam, mislim da sam ostavila podatke za uplatu. Da bi nakon toga usledila pitanja, dodatne fotografije pantalona i na kraju je odustala od kupovine jer joj nije bila jasna boja pantalona. Mislim da je drugi razlog bio u pitanju, ali hajde. 😂
2023 12 25
Znam šta mnoge članice rade, ali kad detaljno opisete, možete da se ogradite oko daljeg detaljisanja. Ko hoce da se predomisli, on izmisli neodgovarajuću nijansu ili da im je iskočio neplanirani izdatak
2023 12 25
Zalud ih kaciti, njima je svejedno. Mogu i ispitati sve zivo, traziti dodatne slike i popust, sve dobiti i ispariti i nista. Ne trudim se ni da ih nesto pitam ni da ostavljam neutralnu, nema svrhe. Racunam kao prodato tek kad legne uplata, pre toga i ne razmisljam o toj konverzaciji.Ja pokusam da sacuvam poruke, bar da me ista ne vinta u vise navrata (desilo se). Vesna je srcic, ja sam joj jednom nudila suknjicu iz omiljenih na poklon, nije htela, kaze da joj je mala. Meni je ona simpa skroz o:)
2023 12 25
Jaooo i ja imam dosta oglasa kod Vesne u omiljenim isto sam joj nudila popust ali nisam dobila odgovor 😅🤣
2023 12 25
Zaista mi je neukusno da se ovako pominje gospodja imenom i prezimenom samo zato sto vam predmete stavlja u omiljene. I moje stavlja ali zaista ne vidim povod za prozivku kao da je prevarant, a redovno se prevaranti ne imenuju i stede negativne ocene. To sto vam neko stavi predmet u omiljene ne znaci da ga mora kupiti, mozda prosto zeli da ga ima u opticaju za neku potencijalnu kupovinu. Niko nikome ne brani da ponudi popust, ali isto tako niko nije duzan da ga prihvati. Ja prva nudim popust, ali me ne dotice ako ne dobijem odgovor jer sam se samoinicijativno javila zarad svoje koristi. Clanica je bez ijednog negativnog utiska i ocigledno starija gospodja, sumnjam da bi vama bilo prijatno da vam se ime provlaci po forumu jer vam se pobogu svidjaju neciji predmeti. Broj svidjanja bi trebalo svima da nam imponuje, a ne da nam smeta.
2023 12 25
Meni lično to stavljanje većine predmeta u omiljene takodje dodje kao kompliment; mozda žena tako razmišlja, svidja joj se dosta toga, pa kad joj nešto stvarno zatreba, ona kupi. Mozda stavlja i za familiju predmete u omiljene. Ja joj nisam ništa nudila, sama je tražila predmet za dete i bila je bas laka i brza saradnja, tako da mislim da je super kupac. Secam se da su neke članice imale komentar da su nešto stavile u omiljene, jer im se svidja, a ne treba im, npr.odredjene igračke, a nemaju decu ili neke stvari koje nisu u njihovoj veličini, ali su im lepe. Ja stavljam dosta toga u omiljene i kad bi počeli da me bombarduju da li želim da kupim sve, ne bi mi bilo prijatno, a mrzi me i da obrišem većinu, koju sam usput i nabavila ili shvatila da mi ne treba
2023 12 26