Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sve koje vise ne odgovaraju a traze Mere Slike ovde kačim A MOŽETE I VI da se spasemo

Pa ja zaista ne vidim da je iko članicu karakterisao kao prevaranta. Čak smo napisale i da je simpatična. Ali da je to masovno stavljanje u Omiljene malo cudnjikavo zaista jeste. A ne bi joj niko ni stavljao ime i prezime, ali šta da se radi kad je ženi nick bukvalno ime i prezime 😁
2023 12 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b58f0e49bae50b600c5116d3e3737292.jpg) Evo recepta za odbranu od radoznalih 🤣🤣🤣🤣
2023 12 26
tijanadoll Dodajem, izgubila sam vreme da bi mi na kraju napisala da nece da uplati unapred. Bukvalno mi je u opisu svakog artikla, a i profila, navedeno da saljem nakon uplate na racun, bas da ljudi koji to ne zele ne bi gubili i moje i njihovo vreme :D
2023 12 28
> UltraStore: > tijanadoll > Dodajem, izgubila sam vreme da bi mi na kraju napisala da nece da uplati unapred. Bukvalno mi je u opisu svakog artikla, a i profila, navedeno da saljem nakon uplate na racun, bas da ljudi koji to ne zele ne bi gubili i moje i njihovo vreme :D Meni nije jasno da ljudi ne procitaju opis profila, to je prvo sto uradim pre nego sto odlucim da kupim nesto. Meni isto stalno traze uplatu pouzecem :s
2023 12 28
Evo jos jedne Miiilenka... Moze Mere, ja posaljem i to Mere sa slikama nema greske... I onda drugi dan ide pitanje da li bi mi bila velika HEJ na sve to takvo pitanje 🤢 Ja opet objasnim.... I onda zatisje za sledeći udarac čuveni "kako stoji" i vise se ne javlja 👏👏👏
2023 12 28
Imam ideju za sve koje klikću na Želim i ne odgovaraju, da im se istom merom posalje Želim pa da vide kako je to 😉🙃
2023 12 28
goca993 trazila dodatne slike itd vise ne odgovara da se zna da ne gubite vreme 💥
2023 12 28
Uopšte mi nije problem da izmerim stvari ili eventualno da ih ponovo uslikam. Smeta mi što su neki korisnici sajta toliko nepristojni da ne znaju ni hvala da napišu. Katastrofa su mi i oni što smaraju da snizim cenu ili klikću "Želim ovo!", pa ne odgovaraju na poruke. :|
2024 01 10
Evo jos novih članica da znate da nema svrhe da im slikate i šaljete Mere 100%. adjurdjevic50 Lorena80 Lalafooo
2024 01 11
Članica koja se vise ne javlja kada sam trazila uplatu unapred iz opravdanih razloga jer nema oglasa i ocena da znate da ne SALJETE bez uplate 🙃 andjela_nikoć
2024 01 12
> lokibg: > Bukvalno sam i ja u istom ovom problemu u poslednje vreme. Za sve ove godine koliko sam na ovom sajtu još mi se nije desilo toliko uzastopnih članica koje isparavaju nakon što im udovoljim svakom zahtevu. > Nije mi teško da merim, naprotiv, ali obično dobijem neku povratnu informaciju od kupaca. Izgleda se baš na meni zalomilo koplje, pa nisam dobila dimenzije jakne ( koja, doduše, stoji REZZ već 2 meseca), pritom stvarno nikad ne klikćem na ŽELIM ako nemam ozbiljne namere. Eto, zimus sam bila u potrazi za monton jaknom, od 5 upita odgovorile su mi 2 članice, kod prve mi nisu odgovarale dimenzije, pa logično ne kupih monton od 13 000 koji će mi biti mali, a sa drugom sam se dogovorila u 3 poruke i kupila predmet.
2024 02 09
1 2 3