Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara u planu

Dotična će otvoriti još nekoliko profila i pokrasti jos desetak clanica dok adminima prodju praznici, tj dok udju na sajt, a i kad udju, obrisace negativne koje je ona ostavila drugima i to je to. Dok se ne obrate policiji sve osobe koje je opljačkala sa dokazima o uplati i njenim podacima, ona je potpuno slobodna da hara sajtovima. Ovako će se smiriti na odredjen period, pa će otici u neki rijaliti, vec smo imali prevarante na sajtu koji su završili tamo, to je taj tip licnosti
2024 01 07
Ne razumem zasto neko uplacuje unapred osobama bez pozitivnih utisaka? Ja sam prva sa 0 utisaka. I ne bih trazila uplatu unapred jer mi je logicno da osoba koja kupuje nece uplatiti na taj nacin. Dok ne ostvarim saradnje i pozitivne utiske mora tako. Drugo, vidi se da su slike skinute sa neta...
2024 01 07
> jacaikaja: vec smo imali prevarante na sajtu koji su završili tamo, to je taj tip licnosti Ozbiljno? Ko?
2024 01 07
Ne sećam se više imena, a i ne gledam rijaliti emisije, ali setice se članice koje su davno učestvovale u temi o dotičnoj. Mozda pronadjem, pa javim. Isto je opeljesila više clanica, imala je skupe stvari na profilu, dobije nekoliko pozitivnih, pa onda isti skup predmet *proda* na više strana i tako periodično..
2024 01 08
> Esprit21: > > jacaikaja: > vec smo imali prevarante na sajtu koji su završili tamo, to je taj tip licnosti > Ozbiljno? Ko? https://mojekrpice.rs/forum/t/482723/jedan-prevarant-manje
2024 01 08
> masa13554: > Ne razumem zasto neko uplacuje unapred osobama bez pozitivnih utisaka? Ja sam prva sa 0 utisaka. I ne bih trazila uplatu unapred jer mi je logicno da osoba koja kupuje nece uplatiti na taj nacin. Dok ne ostvarim saradnje i pozitivne utiske mora tako. Drugo, vidi se da su slike skinute sa neta... ako prodavac hoće da te prevari, svejedno je da li uplata ide unapred ili pouzećem. u paketu može da bude bilo šta ili ništa, a ne možeš da otvoriš pre nego platiš.
2024 01 08
> Iskljuciaparate: > Molim vas da mi neko odgovori pisala sam par vama u inbox Usli su joj u trag, evo sad ima nove naloge pa prati sta ce biti i raspituje se ahahaahaaha
2024 01 08
Gledam, i ne verujem sta citam.. Devojka prevarila milion ljudi i uzela pare, i sad glumi žrtvu da je neko vredja? Iskreno samo podneti prijavu i ne raspravljati se sa nepismenim budalama koja ne zna da sastavi prosto prosirenu recenicu i svaka druga rec joj je psovka. Nadam se da ce dobiti ono sto je zasluzila.. izbegavati mona torbe za niske pare!🤣
2024 01 09
Ovo je strašno, ovakva nekultura i ovakav prost rečnik ne priliči nikome, a posebno ne devojkama. Ovo je bilo teško i za čitati. O prevarama da I ne pričam. Sramota!
2024 01 09
Gde su Admini da blokiraju i ovaj multi? Čitam i ne verujem, DžoDžo, ovo je za prijaviti na TV da znaju svi skim imaju posla. Bruka, vredni i pošteni ljudi gladuju a njima obnovili kuću preko Tamarine emisije. Ej živote.
2024 01 09
> AppleRed: > Gde su Admini da blokiraju i ovaj multi? Čitam i ne verujem, DžoDžo, ovo je za prijaviti na TV da znaju svi skim imaju posla. Bruka, vredni i pošteni ljudi gladuju a njima obnovili kuću preko Tamarine emisije. Ej živote. Ovo je otišlo van kontrole, ja sam im pisala isto i poslala temu Admin junior s nadom da će se neko rešenje naći jer je postalo baš neprijatno , ovakvo prostačko izražavanje nisam do sad ni čula ni videla , a ova poslednja uvreda za članicu za onkologa je toliko jadno i bolesno i to me je baš pogodilo i ako nemam veze sa ovim , kako mi je tata skoro operisan od iste bolesti povredilo me je naj iskrenije , koliko možeš biti ne znam ni ja kako da nazovemo to da nekome želiš takvu bolest ej
2024 01 09
Obrisani su njeni komentari i one jezive poruke , zna li neko dal joj je blokiran taj profil ili je sama obrisala ?
2024 01 09
Dobro pitanje, možda sama brisala. Mada koliko vidim, većina profila blokirana ali ne i svi utisci koje je delila.
2024 01 09
Ona ima i neke starije profile? Ko zna koliko ih je napravila pa samo ceka priliku da vara
2024 01 09
> Esprit21: > Ona ima i neke starije profile? Ko zna koliko ih je napravila pa samo ceka priliku da vara Ima bar jedno 5-6 kolko sam uspela da ispratim , neki su blokirani ali stalno pravi nove
2024 01 09
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14