Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta vam ovo znaci?

P.S. na pozive se retko odazivam i na privatni broj a kamo li na ovaj, tako da sam naglasila da je komunikacija isključivo u formi poruka, ne volEm da telefoniram :')
2024 02 26
Ja nikad ne saljem nista na viber, sve sto zele saljem ovde. Nije mise desilo da kupac odustane. Ja, opet, retko trazim dodatnu slikui sl. Zamorno mi je, ako predmet nema dovoljno podataka, samo ga zaobidjem. I ja sam se stalno pitala zasto traze komunikaciju van sajta.
2024 02 26
Ne znam kako je drugima, ali ja ne mogu da zumiram sliku na sajtu niti da je skinem. Zainteresovanim kupcima volim da posaljem slike na Viber/Whatsapp, eventualno i snimak, jer ne zelim da dodje do neprijatnih iznenadjenja kada im stigne paket. Mislim da je me je ta preventiva dovela do trocifrenog broja pozitivnih saradnji ☺️
2024 02 26
> njelena360: > Zato sto se bolje vide slike nego na sajtu. Upravo. Ja sam juce preko live prodaje na fb prodala dosta predmeta koji nikako da odu preko fotki. Drugacije je da se predmet vidi uzivo tako nego samo na fotkama.
2024 02 27
> Her_Fashion: > > Meni s vremena na vreme traže, ili me čak pitaju za mere samo I ostave broj telefona. > Ja sam jos dobila i fotke u predmetima xoxo. Ali dobro, ja sam specijalna i posebna i to je ok 😎
2024 02 27
> IsidoraC96: > Po meni je zaista nepotrebno slati slike van sajta. Pogotovo zbog toga sto @Her kaze da vam Admin nece uvaziti takvu prepisku. > Inace se bas uvazava i ovde kada neko posalje fotke, eno clanica je od Sabanke vratila lovu koju joj je uplatila tako sto je kontaktirala svog advokata sa spremljenom tuzbom, mala joj vratila i pare za ptt cak. Ovde ko vas prevari moze dobiti samo negativnu ocenu ili blokadu sa sajta, nema opcije ni za ban adrese, nego kad se pojavi ponovo na sajtu moramo da se ubijemo da dokazujemo da smo prepoznali klpetomana.
2024 02 27
> DzoDzo: > Ja sam jos dobila i fotke u predmetima xoxo. > Ali dobro, ja sam specijalna i posebna i to je ok 😎 Pa jesi :") Naravno da je drugacije kad znam da mi neko ne trazi slike itd iz dosade i slicno. Evo sad sam bas imala situaciju za dodatne mere, jos sam zeni rekla da ne mogu da nadjem trenutno bluzu jer mi je sve spakovano u vakum kese, pa ako je ok da se javim za par dan, i ona mi na to napise "Cekam". Kad sam joj javila mere, ona me pita za popust od 700 din, na sta naravno nisam pristala, i nije ni kupila bluzu. Pa valjda prvo pitas za cenu, pa ako ti odgovara onda ostalo. Bukvalno me je cimala da otvaram 3 vakum kese i vadim stvari da bi se na kraju cenkala. Situacija od pre 2 dana, slike i mere poslala na Viber i na sajtu, ni hvala mi nije napisala. Dodje mi da napisem u opisu "Velicine su standardne, ne merim stvari", bas mi malo fali za to.
2024 02 27
> DzoDzo: > Inace se bas uvazava i ovde kada neko posalje fotke, eno clanica je od Sabanke vratila lovu koju joj je uplatila tako sto je kontaktirala svog advokata sa spremljenom tuzbom, mala joj vratila i pare za ptt cak. > Ovde ko vas prevari moze dobiti samo negativnu ocenu ili blokadu sa sajta, nema opcije ni za ban adrese, nego kad se pojavi ponovo na sajtu moramo da se ubijemo da dokazujemo da smo prepoznali klpetomana. Ne znace mnogo za te lopove, ali za neke sporove izmedju "normalnih" clanica znace. Npr, ona clanica sa 700 utisaka sto mi je uvalila smrdjivu i ostecenu torbu je nakon toga blokirana jer sam poslala adminima Screenshotove citave konverzacije. Da sam joj pisala na Viberu, i dalje bi ovde harala i uvaljivala smece sa pricom "Moji utisci govore o meni".
2024 02 27
> Her_Fashion: > > DzoDzo: > > Inace se bas uvazava i ovde kada neko posalje fotke, eno clanica je od Sabanke vratila lovu koju joj je uplatila tako sto je kontaktirala svog advokata sa spremljenom tuzbom, mala joj vratila i pare za ptt cak. > > Ovde ko vas prevari moze dobiti samo negativnu ocenu ili blokadu sa sajta, nema opcije ni za ban adrese, nego kad se pojavi ponovo na sajtu moramo da se ubijemo da dokazujemo da smo prepoznali klpetomana. > Ne znace mnogo za te lopove, ali za neke sporove izmedju "normalnih" clanica znace. Npr, ona clanica sa 700 utisaka sto mi je uvalila smrdjivu i ostecenu torbu je nakon toga blokirana jer sam poslala adminima Screenshotove citave konverzacije. Da sam joj pisala na Viberu, i dalje bi ovde harala i uvaljivala smece sa pricom "Moji utisci govore o meni". Na ove situacije sam i mislila. Sudeci po broju prevara, ovim velikim prevarantima se veruje i bez utisaka i bez slika, samo dok je zara 😄
2024 02 27
Bolje pitanje je- zasto ne kupe kad im se pošalje na viber i uvere se da je predmet takav, kakav je opisan? Pogotovo jos ako je niža cena odobrena.
2024 02 27
> jacaikaja: > Bolje pitanje je- zasto ne kupe kad im se pošalje na viber i uvere se da je predmet takav, kakav je opisan? Pogotovo jos ako je niža cena odobrena. Meni je najjace kad me pitaju tipa "Jel moze za 1000" i ja kazem moze, i vise nikad se ne jave :')
2024 02 27
Mnoge članice retko ulaze na sajt,pa im je lakša komunikacija preko Vibera npr. Ukoliko tražim dodatne fotografije ,volim da mi se pošalje ovde. A najviše volim detaljne oglase,gde su predmeti slikani i od napred i od nazad ,etiketa,i izbliza zbog materijala. I apsolutno sa svim merama,jer sam izmedju 2 veličine i samo tako umem da procenim da li će mi nešto odgovarati. Da su takvi svi oglasi ,verovatno bi mi se komunikacija svela na minimum pri kupovini,ovako se nekad razvuče na dan dva dok dobijem potrebne informacije a ukoliko mi ne odgovara obe strane su potrošile vreme,za nešto što je moglo biti odmah istaknuto u oglasu. Mišljenja sam da što više informacija date pri postavljanju oglasa ,manje ćete/ćemo se cimati posle oko "glupih" pitanja.
2024 02 27
Puno njih sto pita za odredjenu cenu, samo proverava redom na sajtu koliko su u stanju članice da spuste cenu i puno njih sto traži dodatne slike na viber, hoce samo da vidi fotku onog sto prodaje, to garantujem, moguće da usput hoće i da ćaskaju, tipa- gde si radila usta..i tako to. Ove sto npr.predmet od 1500, traže za 1000, često ne kupe po toj odobrenom ceni, jer misle da bi im možda prošlo i za 500 da su tražile.
2024 02 28
> jacaikaja: > Bolje pitanje je- zasto ne kupe kad im se pošalje na viber i uvere se da je predmet takav, kakav je opisan? Pogotovo jos ako je niža cena odobrena. Onda im se ne svidja npr kog operatera koristi prodavac. Drndosi uvek nadju izgovore ;)
2024 02 28
1 2