Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko profila, admina

Ne znam za email, nisam ih slala. Admini imaju 3 profila i mozete im pisati, a odgovaraju po principu cija poruka je prva stigla sto bi znacilo ono sto im je u inboxu na dnu, tim redom odgovaraju, pa ako posaljete vise poruka znaci da ce vasa poruka "sa dna" otici na vrh i tako cete duze cekati.
2024 03 10
> Esprit21: > Ne znam za email, nisam ih slala. Admini imaju 3 profila i mozete im pisati, a odgovaraju po principu cija poruka je prva stigla sto bi znacilo ono sto im je u inboxu na dnu, tim redom odgovaraju, pa ako posaljete vise poruka znaci da ce vasa poruka "sa dna" otici na vrh i tako cete duze cekati. Hvala. Taj admin koji me prati, njemu iz nekog razloga ne mogu da pišem( pojavljuje se greška), našla sam na temama adminrs, tamo sam poslala upit. Svi se pozivaju na pravilnik, to nisam pronašla( ne znam da li se misli na sve ove teme na forumu?!). Hvala vam svima na odgovoru, stvarno ne volim ljude koji dosadjuju i trudim se da ne budem takva, ali ovo nije user friendly ( znači da se bilo koji dummy snadje ). Hvala puno 🍀 saveti i informacije koje ste podelile su mi bili i više nego korisni✨♥️
2024 03 10
Evo ga Pravilnik: https://mojekrpice.rs/help
2024 03 10
> Sopoholik: > > Esprit21: > > Ne znam za email, nisam ih slala. Admini imaju 3 profila i mozete im pisati, a odgovaraju po principu cija poruka je prva stigla sto bi znacilo ono sto im je u inboxu na dnu, tim redom odgovaraju, pa ako posaljete vise poruka znaci da ce vasa poruka "sa dna" otici na vrh i tako cete duze cekati. > Hvala. Taj admin koji me prati, njemu iz nekog razloga ne mogu da pišem( pojavljuje se greška), našla sam na temama adminrs, tamo sam poslala upit. Svi se pozivaju na pravilnik, to nisam pronašla( ne znam da li se misli na sve ove teme na forumu?!). > Hvala vam svima na odgovoru, stvarno ne volim ljude koji dosadjuju i trudim se da ne budem takva, ali ovo nije user friendly ( znači da se bilo koji dummy snadje ). > Hvala puno 🍀 saveti i informacije koje ste podelile su mi bili i više nego korisni✨♥️ Ne vaze za sve ista pravila. Ima povlascenih profila, videcete vremenom :)
2024 03 10
> Sopoholik: > > Esprit21: > > Ne znam za email, nisam ih slala. Admini imaju 3 profila i mozete im pisati, a odgovaraju po principu cija poruka je prva stigla sto bi znacilo ono sto im je u inboxu na dnu, tim redom odgovaraju, pa ako posaljete vise poruka znaci da ce vasa poruka "sa dna" otici na vrh i tako cete duze cekati. > Hvala. Taj admin koji me prati, njemu iz nekog razloga ne mogu da pišem( pojavljuje se greška), našla sam na temama adminrs, tamo sam poslala upit. Svi se pozivaju na pravilnik, to nisam pronašla( ne znam da li se misli na sve ove teme na forumu?!). > Hvala vam svima na odgovoru, stvarno ne volim ljude koji dosadjuju i trudim se da ne budem takva, ali ovo nije user friendly ( znači da se bilo koji dummy snadje ). > Hvala puno 🍀 saveti i informacije koje ste podelile su mi bili i više nego korisni✨♥️ Refreshuj par puta, svima nekad zakoci taj nalog, ne znam sto. Imali smo i Vandu, ona je bila super, ali nas je otkacila jer nismo normalne :D
2024 03 10
> Da li je ovaj tip kolaža dozvoljen? Celi dan listam teme,ali nisam našla ništa o isecanju pozadine, a vidim da je to prisutno kod drugih To bi trebalo da je dozvoljeno, kao i uklanjanje pozadina. I ja uklanjam pozadine na dosta predmeta. U sustini predmet mora biti prikazan ceo na jednoj slici barem, ta slika ne mora nuzno biti prva, smeju kolazi od 2 fotke max (mislim da se logo brenda ne racuna kao odvojena fotka tako da mozete 2 fotke predmeta + logo)i ne smeju slike sa interneta, sem toga mozete da slikate kako zelite 😁 na sebi, na lutki, ofingeru, podu…
2024 03 11
Hvala svima na korisnim informacijama, javio mi se admin u međuvremenu, odgovorio je na sve upite. Počela sam ponovo da objavljujem, nadam se da neće biti problema u budućnosti. Hvala vam žene, divne ste🍀🌺♥️🥰
2024 03 19
1 2