Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jel ima neko ideju zasto

...mi je obrisan oglas za gel lak? Jel to možda nedozvoljeno nekim slučajem? Fotografije moje, slikano dno sa kodom, nisu mutne fotke bile. A prethodno sam okačila lot I prodala ga bez problema, niko nije dirao taj oglas... Baš mi nije jasno i sad ne znam da li ponovo da ga kacim ili sta da radim?
pre 28 dana, 15:52
Ja bih stavila ponovo,naravno .Imala sam i ja jedan prodat predmet i napisala sam rezervisano, racunam da ne brisem dok ne stigne,i sad vidim obrisan.
pre 28 dana, 18:50
Ja sam imala karmin ysl stavila oglas bio je obrisan ponovo ga postavila i admin mi dao neutralnu napisavsi da je kozmetika starija od 2 godine sto naravno apsolutno nije tacno jer je sve slikano kod napisan i slikan, rok ne pise a karmin je dobijen i odmah je postavljen, oglas je stajao 3-4 meseca ne 2 godine tako da sam ga stavila na drugi sajt i prodala bez problema clanici koja ga je posle stavila ovde na krpice za duplu cenu kojoj nije bio obrisan oglas i prodala ga je normalno pratila sam da vidim hoce li biti obrisan, uz to mi je bilo obrisano jos 30 oglasa tako da ovde me vise nista ne cudi brisu tako kako im se cefne...
pre 27 dana, 20:28
Pa da, kao i uvek dve vrlo selektivno. Isto tako često vidim da se nekima toleriše stavljanje slika sa neta besomučno. Kad ja stavim sliku sa neta i to kao poslednju, to se odmah vidi i briše. Jedino mi pada na pamet da adminke baš vole garderobu koju kačim i prate mi profil jer za takvu ažurnost ja nemam drugi objašnjenje 🤣🤣🤣🤣 A što se gel laka tiče, probaću opet da postavim
pre 27 dana, 20:38
Meni je obrisan gel za nokte, ali bitno je da jastučići, slike i ramovi mogu.
pre 27 dana, 05:56
Kad pomenu slike, ima jedan nalog koji ima zilion slika postavljenih kako god udjes na dom novi predmeti, opet iznova kaci slike bas taj nalog, a ne povecava znacajno broj postavljenih predmeta. Da pamtim koje sve tacno iznova kaci, nemam ti ni kad, ali podkategorija dom bukvalno ne moze da se pregleda lepo od tih cestih postavki slika iznova i iznova. Kako znam da je iznova, po broju predmeta i stalnim postavkama samo slika, eto, utiscima koji tek ponekad mrdnu. Postali smo galerija, da ni ne znamo. A opcija da ne vidimo slike u postavljenim predmetima ne postoji.
pre 27 dana, 11:17
I zbog ovog mog komentara obrisano mi je 150 predmeta hahahaha eto toliko o adminima i ovom sajtu :') :')
pre 27 dana, 18:01
> bloodytears: > I zbog ovog mog komentara obrisano mi je 150 predmeta hahahaha eto toliko o adminima i ovom sajtu :') :') Jel realno? 😡
pre 26 dana, 15:17
> DzoDzo: > Kad pomenu slike, ima jedan nalog koji ima zilion slika postavljenih kako god udjes na dom novi predmeti, opet iznova kaci slike bas taj nalog, a ne povecava znacajno broj postavljenih predmeta. > Da pamtim koje sve tacno iznova kaci, nemam ti ni kad, ali podkategorija dom bukvalno ne moze da se pregleda lepo od tih cestih postavki slika iznova i iznova. Kako znam da je iznova, po broju predmeta i stalnim postavkama samo slika, eto, utiscima koji tek ponekad mrdnu. Postali smo galerija, da ni ne znamo. > A opcija da ne vidimo slike u postavljenim predmetima ne postoji. Nisam obratila pažnju iskreno jer ne pratim kategoriju dom, ali znam i ja za milion naloga koji itekako imaju i slike sa neta i krše gomilu pravila ali je to nekim čudom nevidljivo. Ali zato kad neki nebitnjakovic kao što sam ja okači nešto to se prati kao da sam pod nadzorom Gestapo službe lično! 😂
pre 26 dana, 15:21
Naravno da je pogotovo komercijalna prodaja nevidljiva. Ugg papuce u svim bojama i brojevima ce nas sve nadziveti.
pre 24 dana, 14:28
Meni su takođe obrisali jedan držač telefona. Moje slike, slikala kod kuće što i može da se primeti na slikama, nisu sa interneta, opis normalan. Sad razmišljam da li je greška ili šta li je, ne smem ponovo da izbacim, možda popijem block, nikad se ne zna. 🤣
pre 21 dana, 14:31
sustinski, drzac telefona nije dozvoljen za oglase.
pre 18 dana, 07:39