Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc hitno

Zaboravila sam sifru na drugom nalogu Ivana19999, a odavno sam ga napravila preko drugog mejla. Jel zna neko kako mogu da vratim nalog ? 😥
pre 15 dana, 08:55
Kontaktirajte Admine, mozda oni mogu da pomognu. Lep pozdrav!
pre 15 dana, 17:13
> zvezdara123: > Kontaktirajte Admine, mozda oni mogu da pomognu. > Lep pozdrav! Jesam, ne odgovara mi 😏 Hvala, pozdrav! 😊
pre 14 dana, 08:53
A kako ste se ulogovali pre 2 dana i 2 sata (to trenutno piše) na profil ivana19999?
pre 13 dana, 23:15
> gladiola: > A kako ste se ulogovali pre 2 dana i 2 sata (to trenutno piše) na profil ivana19999? Pa uvece sam brisala memoriju iz pretrazivaca, i ujutru kad sam skontala da mi se sifra izbrisala, odmah sam ovaj nalog napravila.
pre 13 dana, 14:45
> IvanaR00: > > gladiola: > > A kako ste se ulogovali pre 2 dana i 2 sata (to trenutno piše) na profil ivana19999? > Pa uvece sam brisala memoriju iz pretrazivaca, i ujutru kad sam skontala da mi se sifra izbrisala, odmah sam ovaj nalog napravila. Pokušajte u starom mailu da pronađete poruku sa verifikacijom profila ivana19999 , pa ćete preko njega možda moći da uđete na taj profil. Ako ni to ne može, onda jedino admin, ali misli da i za to morate imati pristup starom mailu da bi potvrdili da ste to baš vi.
pre 13 dana, 16:43
> gladiola: > > IvanaR00: > > > gladiola: > > > A kako ste se ulogovali pre 2 dana i 2 sata (to trenutno piše) na profil ivana19999? > > Pa uvece sam brisala memoriju iz pretrazivaca, i ujutru kad sam skontala da mi se sifra izbrisala, odmah sam ovaj nalog napravila. > Pokušajte u starom mailu da pronađete poruku sa verifikacijom profila ivana19999 , pa ćete preko njega možda moći da uđete na taj profil. Ako ni to ne može, onda jedino admin, ali misli da i za to morate imati pristup starom mailu da bi potvrdili da ste to baš vi. Pa poenta je sto taj mejl nemam odavno.. Pisala sam jos onaj dan adminu, valjda ce odgovoriti. Hvala na savetu u svakom slucaju 😊
pre 12 dana, 09:19