Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Markice za cc

Počeli su da mi kao pošiljaocu naplaćuju markice za cc pakete 10din po paketu. Sad meni nije jasno čemu to služi i zašto mi samo u jednoj pošti naplaćuju, a druge pošte ne praktikuju? Ne radi se o 10din,nego o principu jer nigde do sad niti čula, niti pročitala. Samo jedna radnica naplaćuje pa me čisto zanima da budem informisana za sledeći put jer večito problem za cc...
pre 10 dana, 17:21
U Obrenovcu, glavnoj posti, naplacuju.
pre 10 dana, 17:36
Prvi put čujem za markicu, šta će markica CC paketu 😂
pre 10 dana, 17:56
Stigla su mi 2 paketa juče, oba iz Beograda- imaju markice. Slikaću sutra šta piše na njima. Ranije su bile obavezne markice za izgradnju Hrama Svetog Save, ovo je nešto drugo... Ali svi znamo gde ide to... 😑😑
pre 10 dana, 18:45
Ja danas poslala jedan, niko mi nista nije trazio... Krusevac...
pre 10 dana, 18:51
Ne znam za sta je tacno, zaboravila sam sta su mi rekli. Ja cesto saljem za firmu preporucena pisma i poznajem se sa radnicima u toj posti. Uglavnom, svaka posta dobije odredjeni broj markica koje treba da proda i verovatno je negde nestalo i ne stavljalju, a negde jos ima. Mislim da su imali tu akciju jos ove nedelje i da nema vise. U mojoj sam odnela pre neki dan 10 pisama, a njima su ostale 2 markice tako da su stavili samo na 2 pisma, a ostala su isla bez.
pre 10 dana, 18:54
Tacno, svi paketi koje sam slala prosle nedelje iz Novog Sada imaju markicu i placam ih kao posiljalac 10 dinara. Iskreno, bilo me je sramota da pitam zasto i u koju svrhu…😂
pre 10 dana, 03:31
Ja sam se naravno informisala😁😁Haha😂Za svaki poslat CC paket mora nalepnica za ,,Krov nad glavom’’ neka humanitarna ogranizacija. Za PX mi nisu naplatili,ali za CC jesu.
pre 9 dana, 22:33
Nisu obavezne markice, pitala sam, obicno se naprave ludi i naplate. Ja bih platila markicu da grade skolu, za crkvu ne bih.
pre 8 dana, 05:30
"Komesarijat je predložio izdavanje doplatne poštanske marke „KROV 2024” u periodu od 15. aprila do 28. aprila 2024. godine u tiražu od 1.500.000 primeraka, u apoenima od 10 dinara. Sredstvima pribavljenim prodajom doplatne poštanske marke planira se kupovina do sedam seoskih domaćinstava za zbrinjavanje najugroženijih porodica" ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/abfecb97170cd569a36d03604a6f1b30.jpg) * Misterija rešena, akcija je gotova juče i nije bilo obavezno već po volji.
pre 8 dana, 10:12
Dala bih svakako 10din ako je za to (mada..) ali je totalno bez veze da naplatiš 10din po paketu a ne informišeš pošiljaoca, niti ga pitaš. Al' svakako, ništa me više ne čudi u pošti,uvek neka iznenađenja. :)
pre 8 dana, 10:48
Hvala na informacijama 🌸
pre 8 dana, 10:48
> Rana_Kiša:): > Stigla su mi 2 paketa juče, oba iz Beograda- imaju markice. > Slikaću sutra šta piše na njima. > Ranije su bile obavezne markice za izgradnju Hrama Svetog Save, ovo je nešto drugo... > Ali svi znamo gde ide to... 😑😑 Ovo je sad za stadion 😂😂😂😂
pre 7 dana, 19:15
Ili stadion ili nečija jahta... Ko to zna.
pre 7 dana, 08:09
Sad kad ste spomenuli, meni su u jednoj posti par puta naplatili 10 rsd po paketu, a par puta nisu. Ja rekoh neka besmislena taksa, bukvalno nisam ni pitala. Kod kupljenih artikala, nigde nisam videla na pakovanju markicu.
pre 6 dana, 22:39