Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Toaletna voda - kako oglasiti?

U pitanju je 100ml Desigual Love. Jel dozvoljeno? Jer nema nikakvog batch code-a...
pre 18 dana, 17:32
Zanima me odgovor na ovakvo pitanje. Kako oglasiti parfem? Original prodajem, sa kodom, ali mi se oglasi brišu? Fotografije su moje, nisu sa neta.
pre 17 dana, 05:40
> FridaCathlo: > U pitanju je 100ml Desigual Love. Jel dozvoljeno? Jer nema nikakvog batch code-a... Probajte da uslikate sa svih strana i napišite "batch code nije primenjivan", to uglavnom stavljaju u opis za vintage parfeme koji nemaju batch code. Jedino to mi pada na pamet, ne znam da li je dozvoljeno.
pre 17 dana, 09:28
> Marchery: > Zanima me odgovor na ovakvo pitanje. Kako oglasiti parfem? > Original prodajem, sa kodom, ali mi se oglasi brišu? > Fotografije su moje, nisu sa neta. Mora da se uslika batch code i da se napiše u opisu predmeta.
pre 17 dana, 09:29
> Her_Fashion: > > FridaCathlo: > > U pitanju je 100ml Desigual Love. Jel dozvoljeno? Jer nema nikakvog batch code-a... > Probajte da uslikate sa svih strana i napišite "batch code nije primenjivan", to uglavnom stavljaju u opis za vintage parfeme koji nemaju batch code. Jedino to mi pada na pamet, ne znam da li je dozvoljeno. Hvala, probaću tako. Ako obrišu,znaću da ne može tako pa ću pisati Adminima
pre 17 dana, 13:11
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab399b4b4f48ec2c6f4b6a9700b87976.jpg) Jel mislite na ovakav kod, i meni su skinuli post a ne kontam što, niko i ne obavesti da će oglas iz nekog razloga biti uklonjen. Isto sam slikala svoj, znači ne slike s neta ili šta već.
pre 15 dana, 19:54
> JelenaJF: > Jel mislite na ovakav kod ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/425e0d3dfd7b64732b64427ec77d8c9f.jpg) Samo jedan od primera sa neta šta jeste, a šta nije batch code. Nemam iskustva sa oglašavanjem parfema, i ne znam zašto vam je obrisan oglas. Članica @Her_Fashion napisa da on mora i da bude uslikan, i napisan u opisu. Ako ste i to ispoštovali...🤷
pre 15 dana, 20:17