Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Posao preko neta

Da li neko zna neki posao preko neta a da be treba znanje engleskog? Hvala
pre 11 dana, 20:23
Pratim temu, i ja sam zainteresovana :")
pre 11 dana, 20:36
Imam preporuku ukoliko ste za rad od kuce i pasivan prihod koji se na kraju moze pretvoriti i u full time posao sa odlicnom zaradom. Radi se o kompaniji koja se bavi prodajom proizvoda za zdravu ishranu i promovise zdrav nacin zivota. Pa ukoliko ste zainteresovani da cujete vise o poslovnoj mogucnosti, 12.05. u jednom poznatom hotelu u Beogradu se odrzava wellness&bussiness event u poslepodnevnim casovima, traje oko sat i po vremena. Igrom slucaja ostale su mi dve gratis karte pa ko je zainteresovan za ovaj dogadjaj neka mi se javi u privatnoj poruci rado bih ih poklonila 😊
pre 11 dana, 21:26
Nisam iz Bgd
pre 11 dana, 21:36
Samo zelim da skrenem paznju u vezi onih anketa na kojim se zaradjuje novac. Licno sam probala i popunila par anketa naravno unela svoje podatke kao i br telefona koji su trazili pa kao da bih nastavila dalje treba da stigne kod u sms poruc.. kod je stigao a kada mi je stigao racun da platim telefon kojji je dosao vise za 280 dinara mozgala sam sta moze da bude a onda sam shvatila da sam taj kod platila jer je na papiru pisalo. Od anketa nisam dobila nista osim veceg racuna ali svaka cast onima koji jesu. Pa cisto da se zna i da se pripazite. Sto se tice rada od kuce zainteresovana sam jer imam trogodisnjeg sina i bebu tako da pratim temu. Pozdrav 🙂
pre 11 dana, 21:38
> dukiccc: > Nisam iz Bgd Ne morate biti iz Bg, to je samo jedan veci dogadjaj na kom je detaljno pojasnjen princip rada. Takvi info sastanci/dogadjaji se odrzavaju i u drugim gradovima NS, Kv, Kg, Ks, Ni, Va i drugi. Sastanci su super jer se na njima dobija info o nacinu rada, imam kalendar datuma odrzavanja i u navedenim gradovima pa ko zeli neka se javi, a na dalje se sve naravno radi 'od kuce'.
pre 11 dana, 21:53
> ananaki: > > dukiccc: > > Nisam iz Bgd > Ne morate biti iz Bg, to je samo jedan veci dogadjaj na kom je detaljno pojasnjen princip rada. Takvi info sastanci/dogadjaji se odrzavaju i u drugim gradovima NS, Kv, Kg, Ks, Ni, Va i drugi. Sastanci su super jer se na njima dobija info o nacinu rada, imam kalendar datuma odrzavanja i u navedenim gradovima pa ko zeli neka se javi, a na dalje se sve naravno radi 'od kuce'. Devojka radi za Herbalife, informišite se na internetu. Piramidalna šeme gde ne zarađujete ništa i plus "poklanja" karte za događaj za koji se svako može prijaviti besplatano i dobiti mesto. Ne zamlaćujte ljude!!
pre 11 dana, 09:14
> Zorana333: > Samo zelim da skrenem paznju u vezi onih anketa na kojim se zaradjuje novac. Licno sam probala i popunila par anketa naravno unela svoje podatke kao i br telefona koji su trazili pa kao da bih nastavila dalje treba da stigne kod u sms poruc.. kod je stigao a kada mi je stigao racun da platim telefon kojji je dosao vise za 280 dinara mozgala sam sta moze da bude a onda sam shvatila da sam taj kod platila jer je na papiru pisalo. Od anketa nisam dobila nista osim veceg racuna ali svaka cast onima koji jesu. Pa cisto da se zna i da se pripazite. Sto se tice rada od kuce zainteresovana sam jer imam trogodisnjeg sina i bebu tako da pratim temu. Pozdrav 🙂 Hvala Vam na informacijama i bilo mi je sumnjivo da se toliko reklamiraju, ovo " 2 € po pitanju" Sigurno bi skupili dovoljno zainteresovanih do sad. Hvala. 👍
pre 11 dana, 09:16
> Rana_Kiša:): > > Zorana333: > > Samo zelim da skrenem paznju u vezi onih anketa na kojim se zaradjuje novac. Licno sam probala i popunila par anketa naravno unela svoje podatke kao i br telefona koji su trazili pa kao da bih nastavila dalje treba da stigne kod u sms poruc.. kod je stigao a kada mi je stigao racun da platim telefon kojji je dosao vise za 280 dinara mozgala sam sta moze da bude a onda sam shvatila da sam taj kod platila jer je na papiru pisalo. Od anketa nisam dobila nista osim veceg racuna ali svaka cast onima koji jesu. Pa cisto da se zna i da se pripazite. Sto se tice rada od kuce zainteresovana sam jer imam trogodisnjeg sina i bebu tako da pratim temu. Pozdrav 🙂 > Hvala Vam na informacijama i bilo mi je sumnjivo da se toliko reklamiraju, ovo " 2 € po pitanju" > Sigurno bi skupili dovoljno zainteresovanih do sad. > Hvala. 👍 Upravo tako, nego ja nasela vidim ovde teme za te ankete reko daj da probam sada kada reklama iskoci se plasim 😂 generalno nije to neki iznos ali od mene i od ko zna koliko ljudi eto oni se obogatise.
pre 11 dana, 11:25
Ove ankete su cista navlakusa.Pa da je tako svi bi onda popunjavali ankete i zaradjivali.Ne kazem da nema dobrih poslova od kuce,ali ankete i nisu vid zarade.Oprezno sa tim sajtovima da ne upadnete u nesto sto nije dobro.
pre 11 dana, 12:33
Pa od svakog po malo njima mnogo. Ne znam gde da ih prijavim... A hoću. Ranije sam radila anketiranje za IPSOS, dobijala sam vaučere za Lilly i DM kupovinu, skoro svaka 2 meseca po 1500 dinara. Super za prašak, šampon, a ne potrošiš parice. Bili su redovni sa isplatama. Pre korone sam prestala. Ne znam kako je sad tamo.
pre 11 dana, 13:57
> KristinaCa12: > Ove ankete su cista navlakusa.Pa da je tako svi bi onda popunjavali ankete i zaradjivali.Ne kazem da nema dobrih poslova od kuce,ali ankete i nisu vid zarade.Oprezno sa tim sajtovima da ne upadnete u nesto sto nije dobro. Pa da, ne može se dobiti mesečna plata - to stoji. Ja sam saznala za proverene sajtove preko foruma Ana rs, mnogo je korisno kad čitamo iskustva drugih. Ženice koje imaju decu ( bar u mom gradu) uglavnom proizvode nešto kod kuće pa prodaju. Posteljunu za dečije krevece, krojenu po meri, mašinski vez na benkicama i peškirima, samo treba mašina za to i imaju fina primanja i finu prodaju. Samo treba znati i marketing malo. Izlaze i na ulicu kad je vašar prodaju i zapamte ih ljudi, svima treba to.
pre 11 dana, 14:05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3d65a8bfbbc55ba3e9c58403a204fa0b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6423cc0ece8568da3a44210c74a61f8.jpg)
pre 11 dana, 14:51