Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

CC paket slanje

Jel vas nervira kad zamolite clanice da vam poslaju kao cc paket, a one iskuliraju i ipak posalju kao redovan? Meni je to zaista nekulturno
pre 18 dana, 07:37
Naravno da da. Ako se nešto dogovorimo valjda bi trebalo i da se to ispoštuje. Ali raznih ima 🤗
pre 18 dana, 08:10
Mene to bas iznervira. Koliko puta mi se desilo da pitam jel mogu da posalju kao cc peket i kazu da mogu i onda mi stigne kao px i kad pitam zasto nije poslato tako kao sto smo se dogovorile onda kazu da nisu ni znale sta je to. Ne znam meni je to licno nepostovanje kupca. Ja kad sam tek napravila ovde nalog nisam znala za cc paket i kada me je prva devojka pitala da li mogu tako da joj posaljem nisam joj nista obecala dok nisam proverila sta je to i kako treba da se upakuje.
pre 18 dana, 08:12
Uvek šaljem kao CC (osim kad kupac naglasi da pošaljem kao PE), a i meni su uvek slali tako. Opcija je dosta jeftinija, i zaista mislim da nije problem naglasiti na šalteru da se šalje kao CC. 😊
pre 18 dana, 08:12
Bukvalno…. Jos naglasim za svaki slucaj, iako sama ja saljem uvek kao cc, i stigne mi kao px, a lepo se dogovorile… bas nepostovanje
pre 18 dana, 09:04
Ja sve šaljem kao cc osim ako mi ne kažu px. Ne vidim zašto bi iko plaćao skuplje dostavu ako nije hitno, pritom nekoliko puta sam članicama poslala bez otkupa (onima preko 100,200 utiska) pa mi uplate kad preuzmu samo da ih izađe manji ptt. Šteta davati državi višak novca, kad nas ionako dovoljno krade. 🤕 A sve i da mi se desi da pogrešim, uredno bih platila svoju grešku.
pre 18 dana, 09:10
Članice mi skoro uvek naglase, a ako ne naglase ja pitam pošto nudim i druge opcije osim preko Pošte. I ja uvek tražim CC osim ako mi je hitno da stigne sutradan... Ne sećam se da sam nekad imala probleme da mi neko poslao pogrešno, možda jednom otkad se bavim online prodajom i kupovinom. Ako se desi da članica ne zna šta je CC, uvek su me pitale nikad nijedna nije poslala po svom nahođenju, mislim da je to krajnje bezveze jer ja plaćam poštarinu i smatram da kupac ima pravo da bira kako želi osim ako prodavac nije u opisu profila ili oglasu naglasio da isključivo šalje na određeni način
pre 18 dana, 09:29
Desilo mi se više puta da pošalju PX umesto CC, uglavnom sam iskulirala ili eventualno naglasila da obrate pažnju ubuduće. Čak mi se jednom i desilo da sam tražila PX a oni pošalju CC 😅 Greške se dešavaju i treba imati razumevanja, ali isto tako bi prodavac trebalo bar da ponudi da uplati razliku kupcu. Ja nikad nisam greškom slala PX jer 99% paketa šaljem kao CC svakako, ali desilo mi se npr. da zaboravim da je dogovor bio da ja platim poštarinu (devojka nije htela da joj uplatim, ali svakako je bilo na meni da ponudim). Generalno je jako loša komunikacija ovde. Lično, nisam imala neke baš loše slučajeve, ali čitam ovde po forumima kad postave screenshotove I ne mogu da se načudim kako se devojke obraćaju jedne drugima, toliko drskosti i bezobzirnosti, a iskreno, pola njih ne zna ni rečenicu da sastavi 😅 Nekako mi deluje da nakon što uzmu novac ide "Ma boli me uvo za dalje", bilo da se radi o dostavi, stanju predmeta itd.
pre 18 dana, 11:32
Mala digresija… Danas mi dospeo Cc paket, ali mi ladno javljaju da nemaju kurira i pitaju da li mogu doci u postu, a ako ne mogu, onda tek za 3-4 dana isporuka…. Nikad mi se do sada to nije desilo…
pre 17 dana, 14:59