Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Za stalkere

Naravno sala, ne smatram ljude koji gledaju sta je neko stavio u omiljene stalkerima. Samo sam htela da kazem da je vracena ta opcija 🤗
pre 24 dana, 11:13
> Esprit21: > Naravno sala, ne smatram ljude koji gledaju sta je neko stavio u omiljene stalkerima. > Samo sam htela da kazem da je vracena ta opcija 🤗 Oduševila sam se! 😂
pre 24 dana, 11:44
Znam 😂 setila sam se da si se zalila na jednoj temi da ti nedostaje ta opcija. I meni je vise od koristi od pretrage. Nego vidim da prikazuje samo 12 predmeta svima, ne sve?
pre 24 dana, 13:32
> Esprit21: > Znam 😂 setila sam se da si se zalila na jednoj temi da ti nedostaje ta opcija. I meni je vise od koristi od pretrage. > Nego vidim da prikazuje samo 12 predmeta svima, ne sve? Apsolutno, mnogo više stvari pronađem tako a samim tim i profile koji prodaju stvari kakve me zanimaju. Recimo ako vidim nešto što mi je zanimljivo al' možda ne bi nužno na sebi nosila, gotovo uvek na profilu prodavca nađem nešto drugo što me zanima 😄 Prikaz artikala funkcioniše kao i ranije, kad promeniš stranicu pa se posle opet vratiš na profil - prikazuje novi set predmeta. Ili alternativno samo radi refresh na profilu i klikneš ponovo na "Omiljeno" sekciju, izbaciće novi set
pre 24 dana, 19:03
Jaoooo ja sam skoro sve stvari ovde nasla i kupila na ovaj nacin! 😂 bas super sto su vratili
pre 24 dana, 19:11
> Esprit21: > Nego vidim da prikazuje samo 12 predmeta svima, ne sve? Daa, samo 12 predmeta je kod svih. 😔
pre 24 dana, 19:38
👀
pre 24 dana, 19:53
> natalijaaa: > Jaoooo ja sam skoro sve stvari ovde nasla i kupila na ovaj nacin! 😂 bas super sto su vratili Mislim da sam i ja jer je pretraga losa, predmeti zatrpani, a medju najnovijim uglavnom roba iz dzakova. Sad jurim neki poklon za jednu osobu, vec imam neke predmete koji su u uzem izboru, a ovako cu mozda pronaci jos neke.
pre 24 dana, 20:14
> Esprit21: > > natalijaaa: > > Jaoooo ja sam skoro sve stvari ovde nasla i kupila na ovaj nacin! 😂 bas super sto su vratili > Mislim da sam i ja jer je pretraga losa, predmeti zatrpani, a medju najnovijim uglavnom roba iz dzakova. Sad jurim neki poklon za jednu osobu, vec imam neke predmete koji su u uzem izboru, a ovako cu mozda pronaci jos neke. Da, jedino ako konkretno od nekog brenda trazis nesto, mozes da nadjes. Sve ostalo bas teska posla 😂
pre 24 dana, 20:15
Tako sam ja kupila jednu predivnu gothic haljinu - bila je kod jedna članice u omiljenim predmetima 😂 haljina nije imala ni jedan poseban tag (mislim da je bila tagovana samo kao haljina), zato nisam mogla da je nađem preko pretrage 😃
pre 23 dana, 05:32
> meowangel: > Tako sam ja kupila jednu predivnu gothic haljinu - bila je kod jedna članice u omiljenim predmetima 😂 haljina nije imala ni jedan poseban tag (mislim da je bila tagovana samo kao haljina), zato nisam mogla da je nađem preko pretrage 😃 Baš to, specifično te alt stvari su večito loše opisane i tagovane
pre 23 dana, 08:08
> natalijaaa: > Jaoooo ja sam skoro sve stvari ovde nasla i kupila na ovaj nacin! 😂 bas super sto su vratili Istooo😂😂😂
pre 23 dana, 16:50