Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

A sta slusate od muzike?

ja sam jedna od onih sto kreiram ljude na osnovu muzike koju slusaju,jbg :D kada malo bolje pogledate,i jeste kategoricki ljudi se slicno oblace,na slicna mesta odlaze,slicna su im iteresovajna,price,sleng,sale, pa i stilovi olacenja. pre neki dan sam u src lupila VANS i skontala da se devojke koje prodaju slicne stvari medjusobno prate :) razmisljam da ubacim nov fazon,da onoj koja nesto od mene kupi,narezem disk sa nekim dobrim miksom kompilacijom od nekoliko traka :D Sta vi slusate, i udnosu na to sta prodajete? (da skratim sebi vreme i znam koju da pratim :D)
2013 11 15
Ex yu rock i americku 80ih [:osmeh]
2013 11 15
Bogami, dens '90ih, narodnjake, pop, haus. [:smejuljiti]
2013 11 15
VAAANS <333 Evo ja slušam domaći pank, strani pank, pank rok, slušala sam i metal kad sam bila mlađa, slušam baš svašta. Sve što odudara od ,,slaatka malaa'', fazona. Volim da čujem i starogradske pesme, čika Zvonka Bogdana, a ponekad i one stare kafanske. Tako da mešovita lista. [:stidljiv] Moram da kažem i da je KKN zakon! [:smejuljiti]
2013 11 15
Rock, slabiji metal, goth, punk i slicno... [:smejati]
2013 11 15
Indi pop,rock, bluz... Lanu Del Rey [:lepota]
2013 11 15
vaaans kofaspomijama haha reko da te pratim,kad tebe vec pratim :D vidla sam tvoje espadrile u srcu reko KLIK :D ne rekoh drum,techno,electro,sve elektronsko i TOOL
2013 11 15
ja ne znam za vas ali mene ona poplava i one ministarke zaludele... [:smejuljiti] [:smejuljiti] silujem replay po ceo dan [:lepota]
2013 11 15
Jos jedan VANS fan [:osmeh] Elektroniku najvise, mogu i neke MTV stvarcice, ali ne Rihanna i ta ekipa, hip-hop...I naravno Florence <3
2013 11 15
Heavy metal,old school rock i punk,pomalo thrash,na drugo ne pristajem [:lepota]
2013 11 15
@mileva8819 bas imas gotivne stvari [:jezik]
2013 11 15
[:smejati] [:smejati] Leeepo je. Samo sto bih ja vise volela da je vise crno, a manje belo. [:smejuljiti] Uvek sam bila zaludjena korsetima i haljinama. Ali ne nosim nesto korsete, mada im tesko odolim kad ih vidim. [:smejati]
2013 11 15
[:smejuljiti] [:smejuljiti] vino je tu negde, ali dasa jos fali... [:smejati]
2013 11 15
kod mene dasa je tu negde,al zato vina uvek fali :D
2013 11 15
Daaa samo se ne vidi na slici koliko su lepee *kamera mi je katastrofa. Al zato imam još tri para koja ljubomorno čuvam za sebe, teget, drečavo narandžaste i zelene. A želja mi je da imam bordo. :D
2013 11 15
1 2 3