Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

hahahah bas tako :)))))))))))
2014 01 10
evo i mog bisera od danas: upravo sam shvatila da mi se jedan predmet zove "seksi kikiriki" :))))) tacnije je moj decko primetio i pitao me je "sta je seksi kikiriki?" haha htela sam da napisem da je haljina marke kikiriki a ispalo je ovako :D a sada ne mogu da promenim jer ne radi sajt kako treba XD
2014 01 11
@MayDay hahaha [:osmeh] [slika:d1fd56eb-6031-4fcf-a6fc-684e8dd72adc]
2014 01 11
hahahahhhahhaha :))))))))
2014 01 11
evo ljudi meni je opet stiglo ovolika zlatna ogrlica za te pare? jel to pravo zlato :DDDDDDD pa ja ne znam da li se neko sali sa mnom :D
2014 01 13
mislim da se ne sali....treba da navedes ogrlica u boji zlata da bi ima bilo jasnije [:osmeh]
2014 01 13
pise zlatna ogrlica - bizuterija :) tako je naziv predmeta :)
2014 01 13
e pa stvarno onda, ljudi ocito ne citaju kako treba! [:osmeh]
2014 01 13
Ljudi moji, ja sam vristala od smeha, hahahahah!!! :))))) A da li postoji mogucnost da nekako pratim ovu temu? Jer ne bih da je trazim svaki put.. :o Relativno sam nova clanica, pogotovo na forumu.. :) Divne ste sve!!! :)))
2014 01 13
Kliknes na ovu * pored naslova, kad svetli zuto to znaci da je pratis :)
2014 01 13
Jeeeeeej :)))) Hvala ti puno Galarina :*
2014 01 13
Na jednom drugom sajtu pre više od 1 godine. Prodajem svoju umet. sliku i fotografisala sam je iznad komode. -Dobar dan! Pošto je komoda? -Dobar dan! Prodajem samo sliku. Komoda nije za prodaju. Piše Vam u aukciji. Pozz -Pošto onda komoda i slika? -Ne mogu da Vam prodam komodu, izvinite. Samo sliku. -Ne volim konje ( na slici je konj ) ali ću je uzeti zajedno s komodom. - Ne prodajem komodu onom ko ne voli konje .. :))) Nisam izdržala .. :)))
2014 01 27
:D lol
2014 01 27
hahahhahah joj navalio na komodu pa to ti je.... [:jezik] [:osmeh]
2014 01 28
Hhahahahah @Maculi genijalno! I ja imam dva bisera od juče i danas: Raspitujem se o dimenzijama kompleta veša i stiže mi odgovor: Gornji deo napred jedne obe je 10cm sad ga gledam i mislim da bi ti odg..priblizi sliku gornjeg dela videces da je manji..ja nosim 85 pusap ima i do toga zato mi i odg ovo jer nema korpuca :) Odmah odgovaram: Izvini molim te, čitam ovo treći put i ništa nisam razumela. :DDD U roku od sat vremena stiže poruka:Prodat je :/ pozzz xD I biser od danas. Stiže mi od nekog lika poruka: Dali su ove tange malo dublje da mogu da izadju van pantalona da se vide malo ? Ja odgovaram: Pozdrav. Najverovatnije da mogu jer su sve tegljive. I stiže ovo što treba rastumačiti: To ona hoce da mi kupi da moze da vuce za trouglic kaze da i ti trpis malo. :DDDDDDDDDD
2014 01 28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 80