Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

Devojke OPREZ sa ovom članicom!!! Sećate se da je imala Liu jo čizme na prodaju, pored drugih sajtova i ovde ih je bila oglasila. Ja sam imala tu nesreću da ih kupim preko drugog sajta za 3.499 din na kome je kao tekst opisa predmeta navela da su čizme NEKORIŠĆENE, zatim, citiram: „Cizme su samo 1 nosene i nikada vise. Fenomenalne, kvalitetne i placene 300 eura. Vrede svaki dinar, mislim da slika sve govori. Onaj ko ih kupi imace komad obuce koji je vrlo lep i kvalitetan.” Na slikama je bila slike kompletne DESNE čizme (koja je u redu), slika OBE ČIZME sa interneta i slika OBE ČIZME od ĐONOVA. Zatim sam ja za svaki slučaj ovu prevarantkinju 5 dana pred kraj aukcije pitala da li čizme imaju BILO KAKVIH oštećenja i dobila sledeći odgovor, citiram: “Ne, nemaju oštećenja, jednom su samo nošene i nikada više, kao što sam i napisala...:) flekica može da se zameni da bude kao da ni taj jedan put nisu nošene, he he, pozdrav” Ona je dan pred istek aukcije dodala tekst kako fali pločica Liu jo ali da se to na nozi ništa ne primećuje i da su čizme savršene i fenomenalne i da onaj ko ih kupi, sigurno se neće pokajati. Ja taj tekst nisam pročitala jer posle nisam gledala opis, s obzirom da sam od devojke dobila odgovor na moje pitanje o oštećenjima. Da je bila iskrena u svojim namerama, i meni bi NAKNADNO poslala odgovor kada je NAVODNO primetila oštećenje. Zatim sam uredno platila čizme unapred, i dobila čizme koje su potpuno NEJEDNAKE – slika u prilogu. Nakon moje reakcije da sam IZNENAĐENA time što je odrubila lanac sa jedne čizme i nekom žutom alkom ga prespojila na drugo mesto a da pritom to NIGDE NIJE SPOMENULA, dobila sam vređanje i kritike što se ja bunim kad te čizme koštaju 300 evra. Da skratim, ona postavlja uslove da joj se šalje paket ALI SAMO TAKO DA GA ONA OTVORI PRE PLAĆANJA (što ne postoji), jer možda ću joj poslati ciglu (doslovno) umesto čizama, ja joj šaljem paket, ona ga NARAVNO NE PREUZIMA i meni se čizme vraćaju sa duplom poštarinom.
2014 03 17
[slika:24bf34ea-59cd-424b-84d4-c6d1b4cda07f] [slika:7303e265-8443-4f92-ab6d-1bdc5f00f88a] [slika:3dccb07b-9679-4c34-92b4-ed328ff566cc] [slika:0ef61ea8-45a2-42dc-bb51-2a4ffae0992a] [slika:a7b660e9-cb94-4f43-8405-c8bf0b7662a5]
2014 03 17
Ja sam sokirana.
2014 03 17
A ovo su bile njene slike sa oglasa, pa procenite da li je postojala namera za prevarom! [slika:50d7cdc1-5b31-4ed5-a7e1-d0f8cc377e5f] [slika:027f49d1-cf5c-46f3-8df1-10daf0257226] [slika:da794640-eb5d-4e04-8024-e043406ded95] Sve UREDNO SAKRIVENO...
2014 03 17
Au ccc
2014 03 17
Strasno na sta su sve ljudi spremni!!!!!
2014 03 17
Istina je da uz svu poviku na ovaj sajt koji ne pruža zaštitu od prevaranata, ništa bolji nije ni naš najpoznatiji sajt za aukcijske prodaje. Dakle, to što je neko ostavio sve podatke, ne znači i da nećete biti prevareni. Pazite se, jer mnogi koji "operišu" na tom sajtu, isto rade i na ovom. Zbog toga UPOZORAVAM sve odavde, da na Limundu obrate pažnju na člana MAKIN 063 iz mesta Zavlaka, koji (ili koja) valja navodno originale parfema, ali istina je da uvaljuje veoma loše kopije, što mogu i da dokažem. , Što je najgore, član ima popriličan broj pozitivnih ocena, ali već sam negde ovde napisala ranije da negativne ocene jesu najbolji osnov za donošenje suda o nekome. Dakle, budite oprezne i otvorite četvoro očiju.Tražite dodatne fotke i dodatne informacije i OBAVEZNO uporedite fotografije na različitim sajtovima, jer sevrlo često dešava da iste osobe koriste potpuno različita imena narazličitim sajtovima. . Zato prioritet dajte fotografijama, kodovima i detaljima.
2014 03 17
Slažem se sa tobom u potpunosti, hvala i ostalima na podršci. U prilog tvojoj priči, ova devojka na Limundu ima lažan profil, tj. koristi podatke svog momka. Zašto imam utisak da je njen sopstveni nalog blokiran? Zašto inače ne bi koristila svoje podatke....... Ali to je raj za prevarante, e-mail adresa i lažnih brojeva telefona na izvol'te, pa uvek mogu da naprave još jedan za prevare. Ko bi im ušao u trag.. Ali zato smo mi ovde da se međusobno upozorimo.
2014 03 17
@Panonka po kom osnovu ti ostavljas devojci na ovom sajtu negativnu? [:sokiran] i kako si sigurna da je to ista clanica? [:sokiran] Strasno cime se ljudi bave i na koji nacin zele da ukaljaju ugled nekoga ko ima dosta pozitivnih? [:vrtoglav]
2014 03 17
To je ista devojka, koja je prodavala ove čizme. Svuda je imala iste slike i uz malo pretrage pronašla sam sve oglase gde ih je postaivla. Skinula ih je onog dana kada ih je prodala meni. Prodavala ih je i na ani, takođe, tamo se zove drugačije.
2014 03 17
[slika:4eff0a5b-1745-4f4a-b3db-6523e8ab12d1] Ako si sumnjala...
2014 03 17
I ovo nije jedini predmet koji je prodavala tada, tu su i načare Carrera vintage sa istom slikom kod hellenite888 i kod prodavca od kojeg sam kupila čizme. Ako te zanima, postaviću i te printscreen-ove.. Kolika je verovatnoća da se 3 predmeta sa istim slikama pojavljuju kod upravo ova dva korisnička imena, a da nije ista osoba..?
2014 03 17
Panonka, imaš moju punu podršku. Stvarno nema smisla napadati devojku . Treba joj reći HVALA, jer je sve nas upozorila na prevarantkinju koja očigledno hara na nekoliko sajtova, a sve sa različitim imenima.
2014 03 17
Hvala ti sandolina. Bila sam spremna na ovakve napade, jer sam ja ovde nova a ona ima puno pozitivnih utisaka. Bilo mi je potrebno 5 minuta googlanja da povežem sve konce, ali je ona isto tako brzom brzinom uklonila predmete sa sajtova. Međutim ostao je trag, čak i sada može da se povežu slike sa prodavcima.
2014 03 17
Ako sam pogrešila što sam ovde ostavila utisak, prihvatam, pošto ne poznajem pravila ovog sajta. To i dalje neće promeniti činjenično stanje onako kako je napisano.
2014 03 17
1 2 3 4 5 ... 8